Exkluzívny 3i apartmán so saunou a parkovaním na Donovaloch

3 izb. byt, Donovaly

402 000 €
Splátka hypotéky: 1 063 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 402 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 80 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Donovaly
Celková plocha: 110,84 m2
Interiér: 86,54 m2
Terasa: 19,30 m2
Pivnica: 5,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x garážové parkovacie státie

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny 3i apartmán so saunou, dvomi parkovacími miestami a pivnicou v projekte CHALETS Donovaly. Tento projekt v sebe spája moderný chaletový dizajn s prepojením krásnych výhľadov na okolité hory.


Apartmán sa nachádza na najvyššom podlaží domu a vzhľadom na výšku stropov až do výšky 4,5 metra ponúka krásny vzdušný priestor s nezameniteľným výhľadom. Nevídaná výška stropov vám okrem iného dodáva aj možnosť upraviť dispozíciu aj do loftu, čo zabezpečí vytvorenie nového priestoru, napríklad ďalšej nočnej časti nehnuteľnosti.


Apartmán bude vybavený v nasledovnom základnom štandarde:


 • Laminátová podlaha a keramická dlažba
 • Keramická dlažba a obklad v kúpeľni
 • Konzolové WC s podomietkovým modulom, umývadlo, stojanková zmiešavacia batéria, sprchová batéria, sprchový kút
 • Bezpečnostné protipožiarne vchodové dvere
 • Vnútorné a balkónové dvere
 • Plastové okná s izolačným trojsklom
 • Drevená sauna vrátane elektrickej pece
 • Elektrické podlahové kúrenie
 • Ohrev vody elektrickým akumulačným bojlerom
 • Domáci telefón s odomykaním vstupných dverí do rekreačnej chaty
 • Samostatné merače spotreby elektrickej energie a studenej vody


Apartmán je situovaný na západ a sever. Západný výhľad zo spálne je tvorený veľkým dvojoknom s francúzskym preskleným balkónom a severný výhľad máte z druhej spálne. Obývačka je orientovaná na sever a ohromí vás priznaným dreveným krovom. Z nej sa tiež dostanete na veľkú terasu o výmere 19,30 m2, kde môžete tráviť letné dni opaľovaním alebo večery pri pohári vína a pohľadom na oblohu.


Apartmánový dom bude vybudovaný z tehly s drevenou fasádou, ktorá dodáva chatový štýl a utvrdenie, že ste naozaj v horách.


Čo je nevídaným benefitom, v apartmánovom dome môžete využiť služby správcu, ktorý vám vie v čase vašej neprítomnosti zabezpečiť upratanie priestorov, nákup a iné záležitosti, na ktoré počas trávenia svojho voľného času nebudete mať priestor alebo si od nich budete chcieť skrátka len oddýchnuť.


Výborné je (hlavne v horskej oblasti), že apartmán má dve parkovacie miesta v podzemnej garáži v suteréne objektu, čiže z garáže suchou nohou do suchého a teplého auta, žiadne odhrabávanie, zamrznuté čelné sklo a omrzliny na rukách z volantu :-).


Zároveň máte k dispozícií aj pivnicu, ktorá poslúži aj ako úschovňa lyží vzhľadom na to, že má prívod elektrickej energie a môžete priestor podlahovým kúrením vyhrievať. 


Keďže tento apartmán bol vzhľadom na jeho výnimočnosť predaný medzi prvými, naskytla sa vám teraz jedinečná možnosť o neho zabojovať znova. Naši klienti si finálnu kúpu rozmysleli a preto je možná jeho kúpa prostredníctvom postúpením práv a povinností.


Výstavba projektu sa začína v máji tohto roku a predpokladané dokončenie je na konci roku 2023. Budúce Vianoce či Silvester tak už môžete tráviť s rodinou alebo priateľmi vo svojom novom apartmáne.


Pokiaľ by ste si chceli vytvoriť jeden mimoriadny obrovský priestor na celom vrchnom podlaží tohto apartmánového domu, máme pre vás výbornú správu. Na predaj je aj druhý apartmán na tomto podlaží a kúpou oboch si viete dopriať priestor, ktorý momentálny trh neponúka.


Lokalita:

Apartmánový dom sa nachádza v centrálnej časti obce Donovaly. Dostupnosť strediska, ako aj jeho celoročné aktivity, robia apartmány výhodnou investíciou do trávenia svojho voľného času. Či už len jednoduchými prechádzkami, alebo aktívne na lyžiach, bežkách, skialpoch, bicykloch, detských atrakciách.


Stredisko sa teší obľube najmä v zimnom období, nájdete tu viac ako 11 km upravovaných lyžiarskych tratí. V letnom období sa prostredie premení na funpark s bobovou dráhou, lanovým parkom, umelou lezeckou stenou, či bungee trampolínami. Svoje si tu však nájdu milovníci horskej turistiky aj cykloturistiky.


Za zmienku určite stojí aj dostupnosť z hlavného mesta, pretože cesta z Bratislavy na váš nový apartmán vám bude trvať iba 2 hodiny.


Cena: 427 000 eur (402 000 eur apartmán + 2x12 500 eur parkovacie státie)

Výmera spolu: 110,84 m² (apartmán 86,54 m² + terasa 19,30 m² + pivnica 5 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising