Výnimočná 5i vila v luxusnom projekte Eleven

5 izb. Rodinný dom, Nové Mesto

Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 318,73 m2
Interiér: 228,64 m2
Terasa: 90,09 m2
Pozemok: 272,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: dvojgaráž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočnú 5i vilu v luxusnom projekte Eleven. 


Táto vila je ideálna pre človeka, ktorý hľadá nadštandardný priestor, výbornú dostupnosť do centra (pár minút do centra), kultivovaných susedov a prestížnu lokalitu vilovej časti. Čerešničkou na torte je vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie.


Dom a lokalita má neopakovateľnú atmosféru, ktorú podčiarkujú vysoké stropy a nadštandardné materiály. 


Nehnuteľnosť sa rozprestiera na dvoch podlažiach, disponuje praktickou dvojgarážou, z ktorej je priamy vstup do domu. 


Z reprezentatívneho vchodu je vstup do dennej časti a zároveň aj na schodisko. Priestranná obývacia izba je zariadená luxusným nábytkom prestížnych značiek ako napr. Natuzzi. Elegantná kuchyňa je opticky oddelená od obývacej izby dizajnovým schodiskom.


Schodisko nás zavedie na nižšie podlažie, kde je okrem troch detských izieb aj samostatná rodičovská zóna so šatníkom a kúpeľňou. Originálnym architektonickým riešením je umiestnenie átria, ktoré presvetľuje celý priestor a zároveň udržiava vysokú mieru súkromia. 


Bezúdržbová exteriérová plocha praktických rozmerov je prístupná samostatným vonkajším vstupom. Je to ideálne miesto na grilovačku či posedenie s priateľmi. V dome sa nachádza aj infrasauna.


Ďalšia terasa sa nachádza na streche domu, disponuje dychberúcim výhľadom a absolútnym súkromím.


Lokalita:


Je skoro nemožné snúbiť výbornú dostupnosť do mesta s úplným pokojom, dobrými susedmi a bezpečnou lokalitou. Lokalita tohto domu spĺňa všetky tieto atribúty a preto nie je nič prekvapujúce, že je považovaná za jednu z top v Bratislave. Celá lokalita pôsobí veľmi atraktívnym, udržiavaným a čístým dojmom. 


Cena: Info v RK 

Výmera: 318,73 m(interiér 228,64 m2 + terasy 90,09 m2)

Pozemok: 272 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising