Rezervované | Polyfunkčný objekt s bytmi v centre Piešťan

obch. priestory, Štefánikova, Piešťany

900 000 €
Splátka hypotéky: 2 379 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 900 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 180 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Piešťany
Ulica: Štefánikova
Celková plocha: 1.261,71 m2
Interiér: 1.057,96 m2
Terasa: 203,75 m2
Pozemok: 459,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garáž

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnila. 


Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovatť v prípade, že máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.



Prajeme Vám pekný deň. 



Tím Arvin & Benet

_____________________________________________________

Arvin & Benet ponúka na predaj štvorpodlažnú budovu z roku 2004, ktorá vie byť výbornou investíciou pre developerov, prenajímateľov ako kombinovaná funkcia bývanie/kancelárie, prípadne obchody.


Pre developerov je zaujímavé, že v objekte sa nachádzajú dva byty, pričom jednoduchou rekonštrukciou sa dajú vytvoriť ďalšie dva a na prízemí ostáva priestor pre obchodný priestor, sklady, prípadne parkovacie miesta (pôdorysy môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/558/polyfunkcny-objekt-s-bytmi-v-centre-piestan). 


Hrubá ekonomika projektu vychádza nasledovne:


- Predajná cena budovy: 750 000 eur bez DPH

- Celková výmera: 1058 m2

- Predajné rezidenčné plochy: 613 m2

- Predajné nebytové priestory: 445 m2

-  Predpokladaný výnos rezidenčných plôch (1 833 eur bez DPH / m2): 1 123 833 eur bez DPH

- Predpokladaný výnos z predaja nebytových/obchodných plôch (1125 eur bez DPH/  m2): 470 250 eur bez DPH

- Možný výnos spolu: 844 083 eur bez DPH 


Budova je rovnako výborná pre prenajímateľov, ktorí si dokážu nenáročnou rekonštrukciou vytvoriť veľmi slušný pasívny príjem plynúci z prenájmu jednotlivých priestorov. Veľmi zaujímavý je tu pomer investícia/ročný výnos.


Tretia možnosť funkcie je pre niekoho, kto má rád svoje podnikanie na dohľad a chcel by bývať priamo nad svojimi kanceláriami.


Objekt sa nachádza v zástavbe na Štefánikovej ulici a pozostáva zo 4 nadzemných podlaží o celkovej úžitkovej ploche 1058 mplus terasa. Polyfunkčný objekt aktuálne disponuje obchodnými priestormi na dvoch poschodiach a dvomi bytovými jednotkami. 


Tento polyfunkčný objekt je vhodný aj na investičný zámer, rekonštrukciu na viac bytových jednotiek s potenciálom predaja alebo prenájmu pre kúpeľných turistov, napr. ako Airbnb.  


Obchodné priestory:

 

Dispozičné riešenie prízemia s celkovou rozlohou 445 m2 vychádza z koncepcie obchodných priestorov orientovaných do Štefánikovej ulice, so samostatným vstupom z ulice a alternatívnym vstupom zo vstupnej chodby objektu. Obchodný priestor disponuje príručným skladom, sociálnym zariadením a kuchynkou (spolu úžitková plocha 100 m2).


Na prízemí sa ďalej nachádza garáž s výmerou 70 m2 so vstupom do skladových priestorov, do ktorých je denné svetlo privedené veľkými svetlíkmi, nachádza sa tu aj šatňa, soc. zariadenie a priemyselný výťah (Eurolift) vedúci na 1. poschodie (úžitková plocha 183 m2).


Schodisko vedie na 1. poschodie, ktoré aktuálne tvorí veľký otvorený priestor s výmerou 155 m2, soc. zariadenia, kúpeľňa a kuchynka. Toto poschode môže nový vlastník ponechať ako open space pracovné prostredie, prípadne upraviť tak, že vznikne 6 kancelárií. Priestor je tiež dispozične vhodný na realizáciu dvoch 3-izbových bytových jednotiek, každá s výmerou cca 90 m2 a možnosťou využitia pochôdznej strechy prízemia ako terasy (plochá strecha má výmeru 200 m2 so vstupom z medzi poschodia).


Bytové jednotky: 

 

Z 2. poschodia sa vstupuje do dvoch 6,5-izbových priestranných mezonetových bytov, s úžitkovou plochou každého bytu 195 m2.


Byty v spodnej úrovni dispozične pozostávajú zo vstupnej haly so schodiskom, pracovne, kuchyne s jedálňou a komorou, obývačky s krbom a balkónom, samostatným WC a kúpeľňou so sprchovým kútom. Podkrovie je určené na nočnú časť a nachádzajú sa tu 4 izby, samostatné WC a kúpeľňa s rohovou vaňou.


Tieto mezonety môžu byť alternatívne využívané na funkciu bývania, ako aj na podnikateľské účely ako kancelárie. 


K objektu sú privedené všetky inžinierske siete, prípojka vody a kanalizácie, vykurovanie je teplovodné s plynovými kotlami, objekt je zateplený, konštrukcia budovy: presné pórobetónové tvárnice, železobetónové stĺpy. V objekte je inštalovaný centrálny vysávač, prízemie je špeciálne predpripravené na pohyb ťažších výrobných strojov (spevnená plocha na 1000 kg / m2). V celom objekte sú osadené hliníkové okná a dvere.


Polyfunkčný objekt bol postavený v roku 2004.


Predmetom predaja je aj zastavaný pozemok, ktorý je vo vlastníctve predávajúceho. Jeho výmera je 459 m2.


V prípade záujmu je možnosť odkúpenia 100% podielu spoločnosti evidovanej túto nehnuteľnosť vo svojom majetku.


Lokalita: 

 

Polyfunkčný objekt sa nachádza centre Piešťan v tesnej blízkosti Kúpeľného parku a výbornou dostupnosťou do Kúpeľov Piešťany (950m), historického centra mesta, Kultúrneho a spoločenského centra Fontána, na Kolonádu, či do obchodného centra Aupark (1km). V okolí je kompletná občianska vybavenosť (obchody, reštaurácie, kaviarne, lekáreň, banka, škola, materská škôlka, MHD).


Cena: 900 000 eur

Výmera: 1261,71 m² (1. NP 444,65 m² vrátane garáže s výmerou 70 m², 2. NP 220,71 m², terasa/plochá strecha 203,75 m², 3. NP + podkrovie byt 1:  196,3 m², Byt 2: 196,3 m²)

Pozemok: 459 m²

 

Pôdorysy môžete vidieť na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/558/polyfunkcny-objekt-s-bytmi-v-centre-piestan.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising