Vkusný 2i byt v dobrej lokalite

2 izb. Byt, Československých parašutistov, Nové Mesto

570 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Československých parašutistov
Celková plocha: 44,50 m2
Interiér: 42,30 m2
Pivnica: 2,20 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom vkusne zariadený 2i byt v dobrej lokalite.


Charakter bytu definuje obývacia miestnosť, ktorá je vďaka kombinácii farieb a praktickej dispozícii veľmi príjemná. Svoje miesto si tu našla komfortná štýlová sedacia súprava. V tejto miestnosti je tiež priestranná vstavaná skriňa, ktorá majiteľovi poskytne dostatok úložného priestoru. 


Spálňa pôsobí veľmi útulne, disponuje tiež priestorom pre pracovný stôl. V centre bytu je samostatná kuchyňa s kuchynskou linkou v drevenom prevedení.


Výhodou je samostatné WC. Kúpeľňa disponuje sprchovým kútom, je ladená do svetlých tónov. Celý byt pôsobí veľmi príjemne, útulne a prakticky. 


Bytový dom je vkusne zrekonštruovaný a tiež disponuje novým výťahom. Celé okolie bytového domu je obkolesené zeleňou. Park s množstvom lavičiek je ideálny na odpočinok, prechádzku so psom, ale aj na voľný čas strávený s deťmi, keďže tu nájdete aj preliezky, hojdačky a šmýkačky, na ktorých sa bez problémov zabavíte.


Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové. 


Lokalita:


Výborná lokalita v blízkosti nákupného centa VIVO! je dlhodobo vyhľadávanou lokalitou. Množstvo zelene, detských ihrísk, ale aj výborné spojenie MHD a električiek sú zaujímavé pre mladú rodinu, alebo naopak aj starších ľudí. 


Cena: 570 eur mesačne (450 eur nájom + 120 eur energie)

Výmera: 44,5 m² (interiér 42,3 m², pivnica 2,2 m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať. 


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin& Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising