Rezervované | Starší dom na krásnom pozemku v dobrej časti obce

Rodinný dom, Prídavková, Záhorská Bystrica

159 000 €
Splátka hypotéky: 420 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 159 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 31 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Záhorská Bystrica
Ulica: Prídavková
Celková plocha: 44,50 m2
Interiér: 44,50 m2
Pozemok: 467,00 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Dom je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom v pôvodnom stave vo veľmi peknej časti obce neďaleko centra a zároveň na skok od lesa. Nehnuteľnosť je súčasťou radovej zástavby, má vlastné bočné múry a je vhodná na rekonštrukciu. V okolí je zástavba rodinných domov s 1 až 2 podlažiami.


Dom

 

Zastavaná plocha domu je 58 m2. Vonkajší rozmer je približne 8 m x 7,3 m. Predný aj zadný múr je hrubý 60 cm.


Celý dom prepája jedna chodba, ktorá ústi do východu do záhrady. Vpravo od chodby sa nachádza veľká izba, ktorá slúži ako kuchyňa, spoločenská miestnosť a zároveň spálňa. Na ľavej strane je sčasti rekonštruovaná kúpeľňa, WC a komora.


Do domu je dovedená elektrina, voda aj plyn.


Nehnuteľnosť je v stabilizovanom území obce. V okolí sa nachádzaju rodinné domy s 1 a 2 podlažiami so zastavanosťou približne 20%. Susedné domy sú rekonštruované úplne alebo čiastočne.

 

Pozemok

 

Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 467 m2 s rozmermi 8 m x 52,5 m. Predný dvor má výmeru 101 m2, záhrada za domom 308 m2.


Predný dvor a pozemok pred domom sú rovinaté, záhrada je mierne svahovitá.

 

Lokalita:

 

Záhorská Bystrica je v súčasnosti veľmi obľúbenou lokalitou, v ktorej jej obyvatelia nachádzajú kompletnú občianskú vybavenosť (obchody, reštaurácie, škola, škôlky, detské ihriská, športoviská) a zároveň výborné možnosti relaxovať v prírode (cyklistika, turistika).


Vďaka rýchlemu napojeniu na obchvat a MHD je tiež perfektným východiskovým bodom pre tých, ktorí potrebujú cestovať do Bratislavy.


Cena: 159 000 eur 

Výmera: 44,50 m2
Pozemok: 467 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising