Príjemný, zrekonštruovaný 1,5i byt s výbornou občianskou vybavenosťou

1,5 izb. Byt, Saratovská, Dúbravka

125 000 €
Splátka hypotéky: 330 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 125 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 25 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1,5
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Saratovská
Celková plocha: 39,50 m2
Interiér: 38,50 m2
Pivnica: 1,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj útulný, kompletne rekonštruovaný 1,5 izbový byt orientovaný do tichého dvora v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou.


Byt je určený pre niekoho, kto hľadá nízke mesačné náklady spojené s bývaním, kľudné bývanie, jednoduché parkovanie a zároveň výbornú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti. Dostupnosť do iných častí Bratislavy je tiež jednoduchá vďaka električkovej trati. Zastávka MHD je na skok od domu. 

 

Veľkou výhodou je, že nemusíte počítať so žiadnymi dodatočnými nákladmi na rekonštrukciu, či zariadenie. Nehnuteľnosť prešla rekonštrukciou a predáva sa kompletne zariadená.


Byt:

 

Byt  sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu, ktorý bol taktiež rekonštruovaný (zateplenie, výťahy, schodisko).


Vstupná chodba poskytuje dostatok úložného priestoru pre kabáty, či topánky.


Vľavo od chodby je umiestnený šatník a kúpeľna praktických rozmerov so sprchovým kútom a toaletou. 

 

Následne vstupujeme do priestoru bývalej obývačky, ktorá je rozdelená na spaciu a obývaciu časť. 

 

Spacia časť predstavuje z hľadiska metrov štvorcových plnohodnotnú izbu. Je zariadená posteľou, šatníkovou skriňou a komodou.


Obývačka ponúka dostatok priestoru a veľkú pohodlnú sedačku. Kuchyňa je umiestnená pri obývačke tak, že tieto dve izby spolu komunikujú, avšak vzájomne sa nerušia. Variť sa vám tu bude istotne výborne na plynovom sporáku. Príjemné stolovanie je zabezpečené jedálenským pultom s výhľadom do dvora.


K bytu prislúcha pivnica.


Lokalita:

 

Bytový dom sa nachádza vo veľmi príjemnej časti Dúbravky, ktorá disponuje množstvom ihrísk a zelených plôch, zároveň máte zastávku električky alebo autobusu len na skok od domu. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť vrátane obchodov, škôl, škôlok, reštaurácií či zdravotného strediska.


Zároveň je váš nový domov výborným východiskovým bodom pre cyklovýlety alebo pešie výlety do prírody, ktoré Dúbravka a okolie ponúka.


Cena: 125 000 eur 

Výmera: 39,5 m² (interiér 38,5 m², pivnica 1 m²)Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising