Výnimočná 7i vila s krásnou udržiavanou záhradou

7 izb. Rodinný dom, Líščie údolie, Karlova Ves

1 180 000 €
Splátka hypotéky: 3 119 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 180 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 236 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 7
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Líščie údolie
Celková plocha: 489,83 m2
Interiér: 478,87 m2
Loggia: 10,96 m2
Pozemok: 983,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: dvojgaráž

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočnú 7i vilu s krásnou udržiavanou záhradou a štýlovou vínnou pivnicou.


Táto vila je ideálna pre človeka, ktorý hľadá nadštandardný priestor, výbornú dostupnosť do centra (pár minút do centra), kultivovaných susedov a prestížnu lokalitu vilovej časti Líščieho údolia. Čerešničkou na torte je vysoká miera súkromia a veľmi pokojné, bezpečné a tiché okolie.


Dom a lokalita má neopakovateľnú atmosféru, dominujú tu prírodné materiály, najmä drevo.


Interiér:


Nehnuteľnosť sa rozprestiera na troch podlažiach, disponuje veľkorysým úložným priestorom a komfortnou dvojgarážou, z ktorej je priamy vstup do domu. 


Z reprezentatívneho foyer, ktoré pripomína viac hotel ako súkromnú rezidenciu, je vstup do dennej časti a zároveň aj na schodisko. Priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou disponuje výmerou až 67 m². Na prvom podlaží sa nachádzajú aj dve spálne (24 m², 28 m²), pracovňa, šatník a kúpeľňa.


Druhé poschodie disponuje galériou, ktorú je možné uzavrieť, dvomi veľkými spálňami so šatníkmi (30 m², 25 m²), a ak ste vždy túžili po väčšej kúpeľni, tak táto so svojimi 22 m² bude splneným snom. Tak, ako galéria aj kúpeľňa má príjemnú prekrytú lodžiu s výhľadom do zelene.


Schodisko nadol nás dovedie z foyer do podzemného podlažia, kde vďaka svetlíkom z anglického dvorčeka preniká denné svetlo.


Tu nájdeme ďalšiu veľkú kuchyňu a dve miestnosti, ktoré nás privedú zdanlivo do iného sveta a spôsobia, že sa v dome nebudete nikdy nudiť - jednou z nich je štýlová vínna pivnica, ktorú si vaši priatelia zamilujú. Druhou miestnosťou je sauna spojená s domácim fitkom. Tomuto všetkému kraľuje vírivka v rohu miestnosti. Čo viac si môžete v lockdowných časoch priať? Všetko čo potrebujete máte doma.


Exteriér:


Okolo domu sa nachádza dospelá, udržiavaná vegetácia o ktorú sa pravidelne stará záhradník, čo je naozaj od prvého pohľadu zjavné. Za domom sa nachádza priestor na relax s možnosťou grilovania, ktorý pojme väčší počet ľudí. Záhrada má samozavlažovací systém.


Parkovať sa dá v dvojgaráži a ak ani to nestačí, priestor pred garážou a vedľa nej ponúka priestor pre ďalšie autá.


Dom sa nachádza v slepej uličke v blízkosti Parku SNP a lesa, kde sa nachádzajú miesta vyhradené na opekanie, detské hojdačky, altánky so sedením a cyklotrasy, ktorými sa dostanete do mesta.


Lokalita:


Je skoro nemožné snúbiť výbornú dostupnosť do mesta s úplným pokojom vidieka, dobrými susedmi a bezpečným okolím. Lokalita tohto domu spĺňa všetky tieto atribúty a preto nie je nič prekvapujúce, že je považovaná za jednu z top v Bratislave.


Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, prestížne, bezpečné a tiché okolie. Celá štvrť je slepá ulica, takže na ulici stretnete len jej obyvateľov. Celá lokalita pôsobí veľmi atraktívnym, udržiavaným a čistým dojmom. 


Ponúka vynikajúcu dostupnosť nielen do centra, ale aj na diaľnicu do Viedne, Prahy, Budapešti či na letisko.


Cena: 1 180 000 eur

Výmera: 489,83 m2 (478,87 minteriér + 10,96 mloggie)

Pozemok: 983 m2


Dom sa celkovo rozkladá na troch podlažiach so siedmimi izbami, dvoma kuchyňami, vínnou pivničkou, fitness centrom, saunou, tromi šatníkmi, práčovňou, technickou miestnosťou a dvojgarážou.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising