Rezervované | Slnečný 2i byt v novostavbe v tichej lokalite 

2 izb. Byt, Vavrínová, Ružinov

194 500 €
Splátka hypotéky: 514 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 194 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 38 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Ružinov
Ulica: Vavrínová
Celková plocha: 53,87 m2
Interiér: 46,77 m2
Balkón: 5,10 m2
Pivnica: 2,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj slnečný 2i byt v novostavbe v tichom prostredí. Tento nehnuteľnosť je ideálna pre klienta, ktorý vyžaduje výnimočný charakter bývania, v pokojnej lokalite a  výbornú dostupnosť do centra aj na diaľničné napojenie.


Novostavba bytového domu z roku 2016 má malý počet bytov, čo zabezpečuje tiché bývanie v udržiavanom prostredí, ktorému napomáha aj uzavretý areál, kde majú prístup výhradne obyvatelia.


Nehnuteľnosť je výbornej kondícii a predáva sa kompletne zariadená, nového majiteľa nečakajú dodatočné náklady na zariadenie.


Benefitom je priestranný balkón prístupný z obývacej izby.


Byt:


Byt má kompaktnú dispozíciu, do jednotlivých miestností je vstup z chodby. 


Vkusná kúpeľňa disponuje vaňou. V útulnej spálni si svoje miesto našla okrem postele aj šatníková skriňa. Priestor obývacej izby tvorí otvorená denná časť s prakticky spojenou, ale opticky oddelenou kuchyňou. Z obývacej izby je výstup na už spomenutý balkón. Kuchynská linka disponuje vstavanými spotrebičmi i umývačkou riadu.


V čase teplých letných dní budúci majiteľ rozhodne ocení klimatizáciu. Byt disponuje aj pivničnou kobkou, kde si môžete uschovať všetko potrebné, čo nepoužívate na dennej báze. 


K bytu je možné dlhodobo prenajať parkovacie miesto za veľmi výhodných podmienok.


Lokalita:


Výnimočnosť lokality sme načrtli vyššie, je skutočne výborná. Ružinov je veľmi žiadanou lokalitou. V tomto prípade je reč o pokojnej časti mesta bez rušnej výstavby v bezprostrednej blízkosti. 


Vďaka blízkosti električky sa Vás žiadne zápchy netýkajú. V pešej vzdialenosti sa nachádza množstvo kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotníckych zariadení, obchodov, športovísk a aj nemocnica.


Pár metrov od domu v pešej vzdialenosti sa nachádzajú zastávky MHD a bezproblémové napojenie na diaľničný obchvat a na všetky dopravné ťahy.


Cena: 194 500 eur 
Výmera: 53,87 m²  (interiér 46,77 m² + balkón 5,10 m² + pivničná kobka 2 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising