Veľkorysý byt s terasou, parkingom a výhľadom na hrad na Palisádach

4 izb. byt, Palisády, Staré Mesto

520 000 €
Splátka hypotéky: 1 375 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 520 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 104 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Palisády
Celková plocha: 208,60 m2
Interiér: 196,00 m2
Terasa: 12,60 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: parkovanie vo dvore

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý byt s terasou, parkingom a výhľadom na hrad na jednej z najžiadanejších bratislavských adries, Palisádach.


Vzdušnosť, drevené podlahy, nádherné výhľady a terasa orientovaná do tichého dvora v kombinácii s vlastným parkovaním robia z tejto nehnuteľnosti naozaj jedinečnú ponuku.


Výborný dojem z nehnuteľnosti podčiarkuje krásna historická budova, v ktorej sa byt nachádza. Pri jej rekonštrukcii bol kladený dôraz na historický charakter lokality i samotnej budovy. Tak, ako vás očaria spoločné priestory, ani vnútroblok nebude sklamaním, nakoľko aj vďaka výborným susedským vzťahom tu panuje príjemná atmosféra. Deti si tu nájdu priestor na hru a vy priestor na relax v udržiavanej záhrade plnej zelene. Priatelia zas ocenia bezproblémové parkovanie v uzavretom dvore.


Byt


Nehnuteľnosti dominujú  nadštandardné prírodné materiály  a funkčnosť. Tento nádherný byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá tiché bývanie na prestížnej adrese. 


Členitosť priestoru poskytuje každému z členov rodiny dostatok súkromia. Aktuálne dispozičné riešenie nemusí byť konečné, ponúka množstvo variácií, ako si vaše budúce bývanie prispôsobiť podľa vlastných požiadaviek a kritérií.


Vstupná hala na spodnom podlaží ponúka priestor na úschovu kočíka a umožňuje diskrétnu zónu, vďaka čomu nie je vstup priamo do obývacej izby, čo dodáva vyššiu mieru súkromia.


Centrálnu časť bytu na druhom podlaží tvorí otvorená galéria s dizajnovým schodiskom.  Priestranná kuchyňa spojená s jedálňou bude snom každého hostiteľa, súčasťou je aj praktická komora. Vzdušná obývacia izba disponuje nadštandardnou výmerou a svetelnosť jej zabezpečujú strešné okná. 


Priestor spálne opticky nadväzuje na terasu vďaka veľkoformátovým oknám, bonusom je praktický “ walk-in" šatník.


Terasa poskytuje oázu pokoja s unikátnym výhľadom na panorámu mesta na pozadí hradu. Toto je presne to miesto kde chcete tráviť príjemné večery s priateľmi alebo rodinou.


Výbornou správou je, že obe poschodia majú vlastnú kúpeľňu a toaletu.


Najvyššie poschodie ponúka rôzne alternatívy využitia. Bude nie len ideálnym detským kráľovstvom,  ale rovnako poteší aj človeka, ktorý potrebuje vlastný priestor na hobby a sebarealizáciu. Ďalšou možnosťou je využitie ako samostatnú jednotku so spálňou, vlastnou kúpeľňou a šatníkom.


Nedostatok úložného priestoru je niečo na, čo sa rozhodne nebudete môcť sťažovať. Okrem množstva šatníkových skríň je budúcemu majiteľovi k dispozícii aj pivnica priamo na podlaží.


Lokalita


Palisády sú už tradične jedna z najlepších a najprestížnejších bratislavských lokalít. Nehnuteľnosť sa nachádza pár minút chôdze od bratislavského hradu, čo len umocňuje jej atraktivitu.


Je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádza historické centrum mesta, nekonečne veľa kaviarní, reštaurácií, bánk, lekární, zdravotných zariadení, obchodov, športovísk a mnoho iného.


Blízkosť prezidentského paláca znásobuje bezpečnosť bývania v lokalite. Súčasne prezidentská záhrada ponúka možnosti prechádzok v krásnom zelenom prostredí.


Obrovským benefitom je veľkorysá ponuka parkovania v spoločnom dvore, blízkosť MHD a výborná dostupnosť na bratislavský obchvat a výpadovky smerom z hlavného mesta.


Zaujímavosťou ulice je, že sa na nej nachádza 350-ročná lipa, o ktorú si údajne priväzovala kone samotná Mária Terézia. Súčasnú podobu ulica získala do veľkej miery medzi rokmi 1870 a 1914, už vtedy to bola výborná adresa pre bratislavskú elitu, ktorou zostala dodnes.


Pár minút od bytu sa nachádza vychytená reštaurácia Johny Italiano (v Európskom dome), ktorá uspokojí aj najväčších gurmánov.


Historické centrum mesta sa nachádza pár minút chôdze, potreba auta je v tejto lokalite minimálna, všetko potrebné je v pešej vzdialenosti.


Cena: 520 000 eur 

Výmera: 208,6 m2 (196 m2 byt + 12,60 m2 terasa)


3 podlažia, 3 spálne, samostatná kuchyňa, bezproblémové parkovanie vo dvore


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising