Rezervované | Krásny rovinatý pozemok s právoplatným stavebným povolením

Pozemok, Píla

119 000 €
Splátka hypotéky: 315 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 119 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Píla
Celková plocha: 703,00 m2
Pozemok: 703,00 m2

Popis

Pozemok je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj krásny, rovinatý pozemok v zastavanom území obce Píla s platným stavebným povolením na výstavbu 6i rodinného domu typu bungalov so samostatnou garážou.


Pozemok

 

Celková výmera je pozemku je 703 m2. Je slnečný, rovinatý a má výborný obdĺžnikový tvar v rozmeroch približne 22x32 m. Nachádza sa v susedstve pomerne novej výstavby rodinných domov a zároveň len na skok od lesa s krásnym výhľadom na hrad Červený Kameň.


K hranici pozemku sú dovedené siete:


  • elektrina
  • voda
  • internet
  • plyn


V stavebnom projekte je naplánovaná splášková kanalizácia s čističkou odpadových vôd.

 

Dom

 

Pozemok sa predáva spolu s platným stavebným povolením na výstavbu 6i jednopodlažného rodinného domu so sedlovou strechou a samostatnou garážou. Je určený na bývanie 5 člennej rodiny.


Projekt počíta so zastavanou plochou 239 m2 (190 m² RD + 49,00 m² garáž). Podlahová plocha domu je 156 m2.


Dom je rozdelený na spoločenskú dennú časť a nočnú časť. Dennú časť tvorí spoločný priestor obývacej izby, jedálne a kuchyne. Nočná časť pozostáva z rodičovskej spálne, detských izieb a hosťovskej izby. K jednotlivých častiam prislúcha samostatný šatník a kúpeľňa. Časť pre hostí má samostatný vstup.


Lokalita:

 

Obec Píla sa nachádza v prekrásnom prostredí obklopenom prírodou Malých Karpát s možnosťou využitia turistiky, prechádzok a iných športových aktivít a unikátnym výhľadom na hrad Červený kameň. Priamo v obci sú potraviny a materská škôlka. Ostatná občianska vybavenosť vrátane základnej školy, lekárne, čerpacej stanice či reštaurácií sa nachádza v susednej obci Častá vzdialenej 2 km, prípadne v neďalekom meste Modra alebo okresnom meste Pezinok.


Cena: 119 000 eur (pozemok vrátane projektu a stavebného povolenia)

Výmera: 703 m2


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

 

Nehnuteľnosť bola nafotená oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising