Priestory na podnikanie v širšom centre mesta

1 izb. kancelárske priestory, Kukučínova, Nové Mesto

838 € / mesiac
Detail
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Kukučínova
Celková plocha: 83,90 m2
Interiér: 83,90 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom podkrovné kancelárske priestory na 4. poschodí budovy využívanej na obchodné a administratívne účely.


Výmera samotného kancelárskeho priestoru je 60,20 m2. Ku kancelárii prislúcha sklad (3,80 m2), miestnosť na 3. podlaží čiastočne využiteľná ako kancelária (11,40 m2) a zázemie. V prípade potreby je možné využiť aj serverovňu nachádzajúcu sa v suteréne budovy.


Kancelária je tvorená jedným otvoreným priestorom, ktorý prešiel rekonštrukciou zahŕňajúcou novú maľovku i koberce. Okná sú otvárateľné, k dispozícii je klimatizácia.


Vstup je zabezpečený vrátnikom ovládaným na diaľku.


V prípade potreby je možné si ku kancelárii prenajať aj skladový priestor v pivnici (28,5 m2).


Parkovanie je verejné, možné na ulici pred budovou alebo v blízkosti budovy. V prípade záujmu je možný prenájom garáže priamo oproti objektu.

 

Lokalita:

 

Kancelárie sa nachádzajú na Kukučínovej ulici na skok od Trnavského Mýta. Táto lokalita sa vyznačuje ľahkou dostupnosťou do mesta a zároveň ponúka relatívne jednoduché parkovanie. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová zastávka aj zastávka električky, potraviny aj reštaurácie.


Cena: 838 eur / mesiac (6 eur / m2 nájom + odhadom 4 eur / m2 energie)

Výmera: 83,90 m2


Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising