Jedinečná nehnuteľnosť na úpätí Malých Karpát

6 izb. Rodinný dom, Hradište pod Vrátnom

319 000 €
Splátka hypotéky: 843 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 319 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 63 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Hradište pod Vrátnom
Celková plocha: 271,00 m2
Pozemok: 1.187,00 m2
Zastavaná plocha: 271,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia
Parkovanie: vonkajšie parkovacie státia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj unikátnu nehnuteľnosť v obci Hradište pod Vrátnom na úpätí Malých Karpát.


V nenápadnej obci, hodinu a pol vzdialenej od Bratislavy, nájdete v jednej z uličiek unikát, ktorý by ste tu rozhodne nečakali.


Táto nehnuteľnosť vás chytí za srdce, či už hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo miesto, kam si prídete po ťažkom týždni v rušnom meste oddýchnuť a zresetovať hlavu.


Nehnuteľnosť je rozdelená do troch častí. Prvá časť je záhrada s ovocnými stromami a inými plodinami, ktorým sa tu darí, rozprestierajúca sa na 200 m² veľkom pozemku. Zvyšné dve časti tvoria cez cestu stojace budovy – jeden starší domček a druhý nový, postavený na skale.


Starší dom je ako stvorený na chvíle s priateľmi, s ktorými tu predebatujete všetky možné témy pri fľaške dobrého vína. Na jednom podlaží sú rozložené tri miestnosti: spoločenská miestnosť, oddychová wellness miestnosť s vírivkou, vlastným barom a krbom a posledná spálňa, v ktorej nájdete okrem veľkého sprchového kútu aj saunu.


Súčasťou tohto domu je sen každého muža alebo domáceho kutila – priestranná dielňa.


Nový dom má samostatný vstup na obe poschodia. Na poschodí vojdete priamo do priestrannej obývacej miestnosti s útulnou krásne zariadenou kuchyňou. Tento priestor je tak veľmi príjemný, že si tu budete vedieť predstaviť preleňošiť celý víkend a vašim návštevám sa nebude chcieť ísť domov. Prízemie dotvára útulná spálňa s dostatočným úložným priestorom a priestranná kúpeľňa so samostatnou toaletou. Kúpeľňa poteší milovníkov horúcich kúpeľov, ale aj milovníkov rýchlej sprchy, keďže sa tu nachádza aj vaňa, aj sprchový kút.


Na hornom podlaží je tiež samostatný bytový priestor so spálňou, kúpeľnou a za spomenutie určite stojí balkón, na ktorom si vychutnáte kľudné večery s čarovným výhľadom na Malé Karpaty. 

 

Na pozemku nechýba vlastná studňa a prekvapí vás aj priestor vo vnútri skaly, ktorý si šikovne premeníte napríklad na vínnu pivničku.


Za domom je miesto, kde sa vám zastaví čas a načerpáte energiu. Hlavným benefitom okrem dobrej energie je maximálna miera súkromia.


Lokalita:

 

Necelú hodinu a pol od Bratislavy a človek sa ocitne ako v  úplne inom svete s  jedinečnou atmosférou. Obec Hradište pod Vrátnom leží na úpätí Malých Karpát v okrese Senica. Lokalita ponúka krásnu prírodu ako stvorenú pre načerpanie energie, ale aj množstvo turistických trás pre tých aktívnejších, za zmienku stoja napríklad Havrania Skala, Záruby, Čierna skala.


Cena: 319 000 eur

Zastavaná plocha: 271 m²

Pozemok:  1187 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising