Rezervované | Charizmatický byt s vysokými stropmi a dubovými podlahami

3 izb. Byt, Nové Mesto

497 000 €
Splátka hypotéky: 1 314 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 497 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 99 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 130,14 m2
Interiér: 121,06 m2
Loggia: 9,08 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj citlivo zrekonštruovaný byt v Staromestkom štýle.


Táto jedinečná nehnuteľnosť prešla v uplynulom období vkusnou rekonštrukciou, kde bol kladený dôraz jednak na kvalitu použitých materiálov, ale aj na celkový historický nádych bytu. Rekonštrukcia sa snažila skĺbiť to najkrajšie naprieč dobou a vytvoriť jeden kompaktný celok, ktorý vytvára reperezentatívny priestor a zároveń dáva pocit domova.


Nehnuteľnosť v sebe kombinuje historicky osvedčené prvky s potrebami moderných nehnuteľností na tej najvyššej úrovni.


Drevené, dubové parkety sa majitelia rozhodli ponechať, ale dopriali im náležitú starostlivosť a zrepasované boli spoločnosťou, ktorá sa stará o drevené podlahy v hradoch.


Pešia dostupnosť do Starého Mesta je už len čerešničkou. 


Vysoké stropy okrem krásneho vzhľadu znamenajú aj vysokú mieru vzdušnosti a svetelnosti bytu, ktoré výrazne dotvárajú výbornú emóciu z bytu. Nemáme na mysli len prvý bezprostredný dojem, ale hlavne pocit po niekoľkých hodinách v nehnuteľnosti, ktorý je pre komfort bývania rozhodujúci.


Byt je orientovaný do tichej Belehradskej ulice a ešte tichšieho vnútrobloku plného zelene. Rovnako aj dve lodžie Vám umožnia posedenie v chládku alebo na slniečku, podľa Vaších preferencií. Ďalšou dobrou správou je výťah, ktorý nebýva bežnou súčasťou historických bytových domov.


BYT: 

 

Už od vstupu do nehnuteľnosti je návštevníkovi zrejmé, že sa jedná o jedinečnú nehnuteľnosť prepracovanú do každého detailu. Z priestrannej vstupnej haly sa vchádza do jednotlivých miestností bytu. Pre zachovanie čistého priestoru je z haly vstup priamo do šatníka určeného pre kabáty a topánky.

 

V priestrannej hlavnej spálni sa vyníma elegantná manželská posteľ zhotovená na mieru, ktorá výborne ladí s luxusnými nočnými stolíkmi.

 

Dominantou bytu je jeho denná časť, ktorá v sebe spája luxusnú obývaciu izbu, priestrannú kuchynskú časť a elegantné jedálenské sedenie. Sedacia súprava, bola tak ako aj iné prvky v nehnuteľnosti, zhotovená na mieru aby vytvorila harmonický celok spolu s ostatnými použitými textíliami. Kuchynská linka by s prehľadom privítala aj zdatného kuchára, poskytuje veľké množstvo úložného priestoru a pracovnej plochy. Bonusom je ešte komora, ktorej vstup je súčasťou kuchynskej linky.


Ak ste doteraz nevedeli ako by mala vyzerať Vaša vysnívaná kúpelňa, tak Vám ju predstavujeme. Disponuje nie len vaňou, ale aj sprchou. Nájdete tu krásne zrkadlové plochy, veľkoformátové obklady a také množstvo úložného priestoru, ktoré sa snáď nedá ani využiť.


Toaleta je samozrejme samostatná s ďalším úložným priestorom elegantne ukrytým za zrkadlovými plochami.


Druhá zo spálni čaká na určenie svojho účelu od nového majiteľa, je to ideálna detská izba alebo pracovňa.


V celom byte sú použité luxusné portugalské a španielske textílie na závesoch, záclonách, vankúšoch ale aj kobercoch.


Lokalita:


Lokalita poskytuje skvelú dopravnú dostupnosť a kompletnú občiansku vybavenosť. Pár krokov od domu sa nachádzajú potraviny, drogéria, reštaurácie. Neďaleko sa nachádza Račianske a Trnavské mýto z ktorého sa dostanete aj bez auta veľmi rýchlo kamkoľvek v meste. Od centra Starého mesta Vás delí príjemná pešia prechádza, trvajúca nie dlhšie ako 10min.


Cena: 497 000 eur 

Výmera: 130,14 m² (interiér 121,06 m², balkón 9,08 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér
Vladimír Boháč
0904033333
Info@arvinbenet.sk

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising