Priestranný 1i byt v Dúbravke | Rezervované

1 izb. Byt, Saratovská, Dúbravka

Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Dúbravka
Ulica: Saratovská
Celková plocha: 39,66 m2
Interiér: 39,66 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 1i byt v Dúbravke.


Ak hľadáte skutočne jednoizbový byt so samostatnou kuchyňou a s možnosťou ihneď sa nasťahovať, či už pre vlastné bývanie alebo na investíciu, tento byt je určený práve pre Vás.


Byt pôsobí veľmi príjemným dojmom. Budúci majiteľ ocení výbornú praktickú dispozíciu, ktorá umožní plnohodnotne využiť každú časť bytu.


Hlavná časť bytu je dostatočne priestranná, aby si v nej našla svoje miesto veľká posteľ, obývacia časť, kde privítate návštevu a tiež praktický pracovný kútik, ktorý sa zíde v tejto dobe homeofficov.


Výhodou dispozície je samostatná kuchyňa s oknom, v ktorej nájdete tiež dostatok miesta na uskladnenie potravín.


Zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom sa dostanete do praktickej kúpeľne ladenej do nadčasových zemitých tónov disponujúcej sprchovým kútom.

Nového majiteľa poteší bezpečný a čistý bytový dom.


Lokalita:

 

Lokalita sa vyznačuje perfektnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti bytu sa nachádza obchodný dom, potraviny, reštaurácie a tiež zástavky mestskej hromadnej dopravy, hlavne zástavky novozrekonštruovanej trate električky, ktorá Vás dostane bez zápchy do mesta.


Cena: 109 000 eur 

Výmera: 39,66 m²


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising