Výnimočný štýlový byt v centre mesta

3 izb. Byt, Heydukova, Staré Mesto

299 000 €
Splátka hypotéky: 790 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 299 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 59 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Heydukova
Celková plocha: 74,93 m2
Interiér: 73,73 m2
Balkón: 1,20 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i výnimočný štýlový byt v centre mesta.


Byt:


Ak je vašim snom bývať štýlovo a priamo v centre diania, v tom prípade je tento vkusný a zároveň útulný byt nachádzajúci sa v centre mesta pre Vás výbornou voľbou.


Ideálna poloha v centre Starého mesta, ale zároveň v tichej ulici je spojením superlatív, ktoré vytvárajú z tejto nehnuteľnosti perfektný byt pre ľudí, ktorí si radi užívajú ruch mesta, ale domov si predstavujú ako tiché a pokojné miesto. 


Dispozícia celého bytu je využitá premysleným spôsobom. Plne vybavená kuchyňa s dostatkom úložného priestoru je srdcom nehnuteľnosti, z nej sa vchádza do jednotlivých izieb. Byt disponuje dvomi krásnymi, priestrannými spálňami, každá z nich je originálne zariadená. Jedna zo spální je otočená do vnútrobloku a diisponuje balkónom. Druhá je orientovaná do pokojnej ulice. Samostatnú obývaciu izbu je možné odstránením jednej priečky spojiť s kuchyňou.


Kúpeľňa ladená vo svetlých zemitých tónoch disponuje vaňou. Svoje miesto si tu komfortne našla práčka so sušičkou, nič z toho nie je na úkor priestrannosti.


Lokalita:


Byt sa nachádza v centre Starého mesta, jedná sa o vyhľadávanú lokalitu turistami, ale aj domácimi pre jedinečnú atmosféru a nekonečné možnosti trávenia voľného času, či už v galériách, na drinku, či večeri.


Cena: 299 000 eur 

Výmera: 74,93 m² (interiér 73,73 m², balkón 1,20 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising