Nadštandardný, veľkorysý 2i byt na Mikulášskej ulici v centre mesta

2 izb. Byt, Mikulášska, Staré Mesto

359 000 €
Splátka hypotéky: 949 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 359 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 71 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Mikulášska
Celková plocha: 97,70 m2
Interiér: 90,20 m2
Pivnica: 7,50 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: garážové státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 2i byt s veľkorysou výmerou a výbornou atmosférou priamo v centre mesta.


Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto si potrpí na kvalitné bývanie bez kompromisov, tento byt je určený práve pre Vás. Jeho poloha je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mestský život ponúka. Ráno raňajky v kaviarni na rohu, večera v známej reštaurácii na konci Vašej ulice, víno s priateľmi v centre Starého mesta, medzitým prechádzka alebo beh popri Dunaji... Večer sa budete vracať do svojej luxusnej nehnuteľnosti, ktorá Vám poskytne, kľud, pohodlie a dostatok priestoru na nerušený oddych.

 

Unikátna lokalita, kvalitné materiály, nadčasový dizajn a vzdušnosť, to sú veci, pre ktoré si tento byt iste zamilujete. Veľkým plusom bytu je, že ak sa v budúcnosti rozhodnete, že 2 izby Vám už nepostačujú, je tu možnosť prerobiť ho na 3 - izbový.


Byt:


Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží bytového domu nominovanom na cenu CEZAR v roku 2006.

 

Do bytu vchádzate cez priestrannú predsieň s veľkým úložným priestorom, ktorá prepája všetky miestnosti.


Vľavo vstupujete do veľkorysej centrálnej časti pozostávajúcej z obývačky a kuchyne. Vďaka štedrým výmerám sa tieto 2 miestnosti vzájomne nerušia. Naopak dávajú dostatok priestoru na varenie a zároveň nerušené oddychovanie v obývačke.


Ak radi varíte pre svojich priateľov, kuchyňu si určite zamilujete. Je zariadená v nadčasových zemitých tónoch a svojou štedrou výmerou poskytuje dostatok priestoru nielen pre kuchára, ale aj pre veľa spoločníkov. Ak si nenájdu miesto priamo pri stole, k dispozícii je ešte veľký kuchynský ostrovček alebo romantické sedenie na širokých parapetoch vysokých hliníkových okien.        


Obývačka so svojim na mieru vyrobeným unikátnym nábytkom a nadrozmernou sedačkou Vám zasa poskytne útočisko pre nedeľné leňošenie, či posedenie s priateľmi.


Vpravo od vstupnej chodby je technická miestnosť s vlastným kotlom, práčkou a sušičkou. Ďalšou miestnosťou je dizajnová kúpeľňa zariadená materiálmi najvyššej kvality.

 

Na záver vstupujeme do oku lahodiacej spálne praktických rozmerov orientovanej na sever.


Kúrenie je zabezpečené vlastným kotlom a veľmi žiadaným podlahovým vykurovaním. Každá izba disponuje vlastnou klimatizáciou s ionizátorom vzduchu, výhodným najmä pre alergikov či astmatikov alebo len tak na zlepšenie psychickej pohody.


Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane umeleckých diel na stenách. 


K nehnuteľnosti prislúcha neštandardne veľká pivnica s rozlohou 7,5 m2 a jedno garážové státie.

 

Lokalita:

 

Lokalita je naozaj veľkým plusom nehnuteľnosti. Byt leží v jednej z klasických staromestských uličiek v absolútnom centre mesta so všetkými výhodami, ktoré centrum ponúka. Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra...  Zároveň to máte na skok k cyklistickej, či bežeckej trati popri Dunaji a za inými športovými aktivitami.


Cena: 389 000 eur (359 000 eur byt + 30 000 eur garážové státie)
Výmera: 97,70 m² (interiér 90,2 m², pivnica 7,5 m²)Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising