Svetlý 1i byt s veľkým balkónom vo výbornej lokalite

1 izb. Byt, Švabinského, Petržalka

119 500 €
Splátka hypotéky: 316 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 119 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 23 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 1
Lokalita: Petržalka
Ulica: Švabinského
Celková plocha: 34,40 m2
Interiér: 27,00 m2
Balkón: 4,00 m2
Pivnica: 3,40 m2
Stav: Pôvodný stav

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj praktický 1i byt s veľkým balkónom vo výbornej lokalite. 


Ak hľadáte dobrú lokalitu s výbornou dostupnosťou do ktorejkoľvek časti Bratislavy či Rakúska a chcete sa len bez starostí nasťahovať a užívať si výhody zariadeného bytu, tento byt je určený práve pre Vás.


Veľkou výhodou je, že nemusíte počítať so žiadnymi dodatočnými nákladmi na rekonštrukciu, či zariadenie. Byt je v zánovnej bytovke (z r. 2006) a predáva sa kompletne zariadený.


Byt:

 

Byt  sa nachádza na 2. poschodí 6-poschodového bytového domu s výťahom. Je príjemne svetlý, čomu napomáha jeho juhovýchodná orientácia.


Vstupná chodba poskytuje dostatok úložného priestoru pre Vaše kabáty, či topánky.


Vľavo od chodby je umiestnená kúpeľna praktických rozmerov so sprchovým kútom a toaletou.


Následne vstupujeme do plnohodnotnej kuchyne, ktorá je vybavená všetkými štandardnými spotrebičmi. 

 

Ak radi varíte a stolujete, v byte je k dispozícii veľký jedálenský stôl, kde si môžete užívať jedlo spolu s Vašou návštevou. V prípade ak menej varíte, a viac leňošíte, môžete veľký kuchynský stôl nahradiť pohodlnou sedačkou.


Obývacia časť je zariadená posteľou a obývacím nábytkom vrátane TV a už spomínaným jedálenským stolom.


Z obývacej časti prechádzame na balkón, ktorý sa tiahne po celej dĺžke izby a ponúka priestor na sedenie a popíjanie rannej kávičky s vychádzajúcim slniečkom, či večerného vínka.


K bytu prislúcha priestranný sklad umiestnený od len pár krokov. Ide o praktické riešenie, ktoré Vám umožní držať doma len veci dennej spotreby. Všetko ostatné si môžete uložiť do spomínaného skladu.


Bytový dom je moderný a veľmi pekne udržiavaný. Stavba má 15 rokov, je zabývaná a teda sa nemusíte obávať skrytých chýb.


Lokalita:

 

Lokalita ponúka vynikajúcu občiansku vybavenosť. Potraviny, reštaurácie, či lekáreň máte do 3 minút od bytu, všetky ostatné služby v pešej dostupnosti.


Čo sa týka dostupnosti do centra či iných častí Bratislavy, tá je naozaj bezkonkurenčná a je už len na Vás či pôjdete autom, alebo využijete MHD na skok od bytu.


Veľkou výhodou je aj blízkosť vlakovej stanice Petržalka, ktorá je dostatočne ďaleko, aby Vás nerušila, ale zároveň dostatočne blízko na to, aby Vám umožnila využiť rýchle spojenie napr. s Viedňou.


Cena: 119 500 eur 

Výmera: 34,4 m² (interiér 27 m², balkón 4 m², sklad 3,4 m²)


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising