Charizmatický a priestranný byt v tesnom susedstve projektu Vydrica

2 izb. Byt, Židovská, Staré Mesto

269 999 €
Splátka hypotéky: 714 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 269 999 €
Vlastné zdroje (20 %): 54 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Židovská
Celková plocha: 79,50 m2
Interiér: 75,00 m2
Pivnica: 4,50 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj charizmatický a priestranný byt v tesnom susedstve projektu Vydrica.


Byt, ktorý Vám ponúkame sa nachádza v lokalite, ktorá má z nášho pohľadu všetky plusy staromestského života. Nachádza sa pod hradom a námestia či staromestské uličky máte doslova pod oknami.

Navyše, výstavbou projektu Vydrica sa Židovská ulica stane nevyhnutnou súčasťou plánovaného bratislavského korza, ktoré spojí centrum mesta s projektom Zuckermandel.


Milan Lasica povedal: „Som absolútne mestský človek a mestský život je predovšetkým kaviareň do ktorej vojdete a čašník sa vás opýta: „Ako vždy? A vtedy viete, že ste doma...“ Spoznali ste sa ? Je to aj Váš štýl ? Cítite sa pripravený stať sa predstaviteľom Bratislavskej kaviarne ? Potom máme pre Vás byt.


Všade pešo. Toto je veľkou devízou možno práve vášho nového bytu. Dostali ste chuť na raňajky v meste ? Francúzke chute uspokojí Mondieu. Alebo ste dostali chuť na čínske jedlo ? Tak potom naozaj stačí zísť len po schodoch, vaším susedom je totiž vychýrená reštaurácia Jasmin. Mesto je Vaše nové „DOMA“.


Banky, obchody, lekárne, vinárne či reštaurácie... stačí si naozaj len vybrať, ktorým smerom chcete vykročiť.


Bytový dom je 5-podlažný, pričom ponúkaný byt sa nachádza na optimálnom 2. podlaží.


Po vstupe do bytu sa ocitnete v štedrej hale, do ktorej viete umiestniť šatníkové skrine, či botník. Zo vstupnej haly sa dostanete do samostatného WC a do všetkých obytných miestností.


Kuchyňa dnes predstavuje samostatnú miestnosť, avšak je len a len na Vás, či to takto zostane. Svojou rozlohou to môže byť veľmi príjemná detská izba, či pracovňa. Návrh takého pôdorysu nájdete v galérii. 


A obývacia izba je taká veľká, že ak by ste sa rozhodli pre alternatívu dnešnej klasiky, čím je dispozícia, kedy je obývacia izba spojená s kuchyňou, priestor vám to umožní.


V byte sa samozrejme nachádza aj spálňa, ktorá je zariadená manželskou posteľou a masívnymi nočnými stolíkmi v svetlých odtieňoch.


Do kúpeľne sa dostanete z dennej miestnosti.


K bytu prislúcha aj priestranná pivnica, ktorá sa nachádza priamo vedľa bytu.


Zasnívali ste sa a páči sa Vám to ? Páčia sa Vám aj fotky a dispozícia bytu? Potom nečakajte a poďte s nami na obhliadku. Ak sa pridá aj tá správna emócia priamo na mieste, potom je už všetko rozhodnuté.


Cena: 269 999 eur

Výmera dom: 79,5m² (interiér 75 m², pivnica 4,5 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising