Rozľahlý nádherný byt s neskutočným výhľadom

4 izb. Byt, Krasovského, Petržalka

539 000 €
Splátka hypotéky: 1 425 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 539 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 107 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Petržalka
Ulica: Krasovského
Celková plocha: 153,66 m2
Interiér: 134,46 m2
Loggia: 15,58 m2
Pivnica: 2,31 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x garážové státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výrazný 4i byt s výhľadom snov pri Sade Janka Kráľa.


Byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné bývanie na žiadanej adrese. Je ako stvorený pre niekoho, kto miluje výhľady, súkromie a zároveň má na dosah výbornú občiansku vybavenosť. Pešia dostupnosť do Starého Mesta je už len čerešničkou. 


V súčasnosti sú mimoriadne cenené projekty s vyššou mierou súkromia a bezpečnosti. Do tohto projektu sa vchádza cez recepciu, čo ocenia fanúšikovia online nákupov. Na poschodí sa nachádzajú len dva byty, čo znásobuje vysokú mieru súkromia a je to veľmi vyhľadávané kritérium, ktoré má vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.


Nehnuteľnosť vysoko vyčnieva nad konkurenciou tým, ako sa architekt pohral s vnímaním výhľadu. Je viac nehnuteľností, ktoré majú krásny výhľad, ale len málo takých, kde architekt rozmýšľal nad tým, ako tento pocit umocniť tak, aby obyvateľovi zastavoval dych nielen pri pozeraní určitým smerom z určitého bodu bytu, ale aby vnímanie výhľadu bolo intenzívne z dennej časti bytu.


Len málokto vojde do tejto nehnuteľnosti bez toho, aby sa ako zmagnetizovaný „zamrazil“ pri úchvatnom výhľade. 


Okrem krásneho výhľadu tento fakt znamená aj vysokú mieru vzdušnosti a svetelnosti bytu, ktorá výrazne dotvára výbornú emóciu z bytu. Nemáme na mysli len prvý bezprostredný dojem, ale hlavne pocit po niekoľkých hodinách v nehnuteľnosti, ktorý je pre komfort bývania rozhodujúci (mimoriadne to človek ocení v súčasnej #stayhome dobe).


V byte sa nenachádzajú žiadne nevzhľadné radiátory – v celom byte je v súčasnosti veľmi žiadané podlahové kúrenie. Nie je nad to zobudiť sa do studeného rána s teplými nohami.


Dominantou bytu je jeho denná časť (ktorá je najkrajšia v noci).


Dispozícia kuchynskej časti je veľmi prakticky umiestnená v blízkosti priestrannej obývacej izby, ale zároveň dostatočne ďaleko, aby to bol samostatný priestor, ktorý s obývacou izbou spája jedálenská časť. Na príjemnú obývaciu časť nadväzuje priestranná loggia, ako stvorená na letné večery s impozantným výhľadom na panorámu mesta.


Do jednej zo spální sa vstupuje v obývacej izbe, do ďalších dvoch spální sa vstupuje z chodby. Majú vstup na spoločný balkón. Všetky spálne sú nezvykle priestranné.


Ste fanúšikovia leňošenia vo vani, alebo preferujete skôr praktický sprchový kút? Tento byt sa stane domovom pre oba tími, nakoľko disponuje dvomi samostatnými kúpeľňami v príjemných svetlých tónoch. Jedna kúpeľňa je so sprchovým kútom a druhá disponuje vaňou. Nezvyklé je aj denné svetlo v kúpeľni.


Oproti nájdeme praktickú technickú miestnosť, ktorá nám umožňuje držať byt nezaprataný. Všetko má svoje miesto.


K bytu prislúchajú dve dostatočne veľké parkovacie státia v garáži, ktoré sa nachádzajú blízko bytu, čiže sa človek nemusí namáhať s ťažkým nákupom cez celú garáž.


Dodatočný úložný priestor predstavuje pivnica.


Ďalším benefitom je, že je kúpou voľný, čiže žiadne doťahovanie o tom, kedy sa vysťahujú pôvodní vlastníci.


Lokalita:


Petržalku azda netreba nikomu predstavovať. Je to skvelá štvrť s výbornou občianskou vybavenosťou, bezkonkurenčnou dostupnosťou do centra a je už len na vás, či autom, MHD alebo pešo.


Milovníci prírody milujú túto oblasť kvôli blízkosti Sadu Janka Kráľa alebo blízkosti Dunaja, ako stvorenému na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.


Cena: 589 000 eur (539 000 eur byt + 50 000 eur 2x parking)

Výmera: 153,66 (interiér 134,46 m² + loggia 10,55 m² + loggia 5,30 m² + pivnica 2,31 m² + technická miestnosť na poschodí 1,04 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising