3i byt s výbornou dispozíciou a priestrannou loggiou

3 izb. Byt, Lackova, Karlova Ves

169 500 €
Splátka hypotéky: 448 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 169 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 33 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Lackova
Celková plocha: 73,20 m2
Interiér: 65,20 m2
Loggia: 6,00 m2
Pivnica: 2,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy nehnuteľností mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

_______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s výbornou dispozíciou v žiadanej časti Karlovej Vsi. 


Byt pôsobí veľmi príjemným dojmom. Budúci majiteľ ocení okrem praktickej dispozície nehnuteľnosti aj veľkú lodžiu pozdĺž kuchyne a obývacej izby, z oboch miestností je na lodžiu aj vstup. Nehnuteľnosť prešla v uplynulom období rekonštrukciou. 


Tento byt je ideálna voľba pre mladé rodiny, ktoré chcú hneď bývať. Výbornou správou je dostupnosť zástavky novozrekonštruovanej električky vzdialenej 2 minúty. 


Nového majiteľa poteší čistý a bezpečný bytový dom so slušnými susedmi a všetkým potrebným v pešej dostupnosti. A to všetko za rozumnú cenu.


Potrebujete sa nasťahovať hneď? Tak to ste na správnej adrese - byt je kúpou voľný a neviaznu na ňom žiadne ťarchy, čo znamená, že si týmto bytom viete vyriešiť otázku ohľadom bývania veľmi rýchlo.


Byt:


Byt pozostáva zo vstupnej haly s úložným priestorom, z ktorej sa vchádza do kúpeľne a samostatnej toalety. Miestnosti majú komfortné výmery. Z obývacej izby sa vchádza do kuchyne a jednej zo spální.


Výhodou bytu je, že disponuje samostatnou praktickou svetlou kuchyňou, z ktorej sa vchádza na rozľahlú loggiu so sedením. Byt dopĺňa ďalšia izba, ktorú môžete využívať ako druhú spálňu, detskú izbu, či pracovňu.


Nadbytočné veci si môžete odložiť v pivnici, ktorá prislúcha k bytu. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou.


Bytový dom:


Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a pocitovo je úplne ako novostavba - nový vchod, spoločné priestory a výťah. Je zateplený, vymaľovaný vkusnými farbami. Disponuje menenými stupačkami. Spoločné priestory pôsobia novo, moderne a čisto.


Lokalita:


Lokalita je známa svojou bohatou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou. 


V blízkosti sa nachádzajú potraviny, reštaurácia, lekáreň, fitness centrum, jasle, základná škola a MHD. Lokalita praje bezpečnému kočíkovaniu či detským hrám.


Dohodnite si nezáväzné stretnutie s naším maklérom a presvedčte sa na vlastné oči, ako vyzerá byt, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad.


Cena: 169 500 eur

Celková plocha: 73,20 (interiér 65,20 m² + loggia 6 m² + pivnica 2 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising