Rozprávkový kaštieľ s anglickým parkom

29 izb. Rodinný dom, Mošovce

1 500 000 €
Splátka hypotéky: 3 965 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 500 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 300 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 29
Lokalita: Mošovce
Celková plocha: 3.200,00 m2
Interiér: 3.200,00 m2
Pozemok: 8.196,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

V prípade záujmu o kúpu iného kaštieľa nás prosím neváhajte kontaktovať. Takýchto nehnuteľností máme viacero v ponuke, avšak nie sú uverejnené na inzercii. Tiež v prípade, že by ste mali záujem o predaj podobnej nehnuteľnosti, veľmi radi Vám budeme nápomocní. 


Arvin & Benet ponúka na predaj rozprávkový kaštieľ s anglickým parkom v obci Mošovce, dve hodiny jazdy od Bratislavy.


Tento typ nehnuteľnosti je ideálna investícia pre niekoho so zmyslom pre históriu a architektúru, kto chce vlastniť a zveľadiť niečo, čo presiahne jeho život a výrazne vyčnieva nad všetkým, čo realitný trh ponúka. Vysoká miera nadčasovosti, nádherný priestor a úžasný historický príbeh sa tu snúbi s výbornou investíciou, ktorá pretrvá.


Máte pocit, že sa vo vašej nehnuteľnosti na viac árovom pozemku začínate cítiť stiesnene?  V tom prípade tu pre vás máme jedinečné riešenie, vďaka ktorému sa budete vo vašom novom príbytku cítiť ako kráľ. 


Zaujímavou informáciou je, že v roku 1986 sa v tomto kaštieli nakrúcal obľúbený seriál Alžbetin dvor, na ktorom vyrastala celá generácia divákov. 


Tento 250-ročný, rokokovo-klasicistický kaštieľ situovaný v atraktívnom prostredí viac než 16,5 ha anglického parku (z toho vo vlastníctve je 8 196 m2, zvyšok patrí obci), sa nachádza v malebnej turčianskej záhradke, a čaká na svojho vyvoleného. V celom priestore je bezbariérový prístup, ktorý určite ocenia vaši hostia. Pokiaľ máte veľkú rodinu alebo podnikateľské zámery 4 De luxe izby, 15 dvojlôžkových izieb a 10 jednolôžkových izieb, ktoré dokopy tvoria 48 lôžok by vám mohli stačiť. 


Obrovskou pýchou Mošovského kaštieľa je 9 metrov hlboká studňa nachádzajúca sa v pivničných priestoroch charizmatickej vinárne. Súčasťou nehnuteľnosti je neogotická kaplnka, secesný skleník, ktorý slúži ako wellness centrum. Na dobitie novej energie vám postačí cesta z postele do SPA cez priľahlý „anglický park“, ktorý je chráneným areálom a kultúrnou pamiatkou.


Za špeciálnu zmienku stojí jeden z prvkov interiéru - murovaná pec, bohato zdobená rokajovým dekórom z 18. storočia. Kaštieľ dal postaviť Imrich I. Révay už v 80. rokoch 17.storočia a po dlhé roky sa o neho naďalej staral slávny šľachtický rod Révayovcov. Táto výnimočná ponuka si zaslúži opäť niekoho, kto sa bude o ňu s láskou starať.


Cena: 1 500 000 eur

Výmera interiéru: 2 800 m2

Výmera pavilónu: 400 m2

Pozemok: 8 196 m2


V prípade záujmu o kúpu iného kaštieľa nás prosím neváhajte kontaktovať. Takýchto nehnuteľností máme viacero v ponuke, avšak nie sú uverejnené na inzercii. Tiež v prípade, že by ste mali záujem o predaj podobnej nehnuteľnosti, veľmi radi Vám budeme nápomocní. 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér
Vladimír Boháč
0904033333
Info@arvinbenet.sk

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising