Nádherný 6i rodinný dom s bazénom

6 izb. Rodinný dom, Limbach

599 000 €
Splátka hypotéky: 1 583 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 599 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 119 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 6
Lokalita: Limbach
Celková plocha: 386,25 m2
Interiér: 386,25 m2
Balkón: 10,00 m2
Pozemok: 803,00 m2
Zastavaná plocha: 295,00 m2
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2x garážové státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný rodinný dom s bazénom, výborne riešeným pozemkom a vo veľmi žiadanej časti Limbachu.


Vyniká nielen skvelou mierou súkromia a bezpečnosti, ale aj nadštandardným vybavením a tým, že ponúka nekonečné množstvo príjemných detailov, ktoré zlepšujú kvalitu trávenia času v dome.


Exteriér:

Rodinný dom ponúka 2 garážové státia, rozmiestnené na 2 stranách rodinného domu. Pomocou diaľkového ovládania sa dá dostať do dvora, odkiaľ sa hneď dostanete do garáže, pred garážami je možnosť parkovať ďalšie vozidlá.

Pozemok a umiestnenie domu je veľmi premyslene riešené, pocitovo pôsobí priestor ešte väčší.


V zadnej časti domu sa nachádza kombinácia udržiavanej záhrady s bazénom a terasa ktorá je v časti pod strechou, a počas slnečných dní je chránená s markízou. Toto je ideálne miesto na rodinné oslavy alebo na relax. Závlaha trávnika je automatická, čiže nevyžaduje polievanie.


Na terasu nadväzuje bazén s dĺžkou 7,75 m a taktiež zapustený detský bazén 1,5 m x 1,5 m. Ak máte deti alebo domácich miláčikov, poteší vás, že bazén disponuje prekrytím, čo zároveň predlžuje sezónu na kúpanie. Pozemok sa vyznačuje vysokou mierou súkromia, panuje tu absolútny kľud. Človek nemusí čeliť neželaným pohľadom.


Dom sa rozkladá na dvoch podlažiach.


Dispozícia je veľmi dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s exteriérom. Nehnuteľnosť disponuje veľkorysým úložným priestorom a je plne klimatizovaná.


Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej haly odkiaľ sa nám otvára priestranný šatník a toaleta. Cez garáž sa dostaneme do technickej miestnosti, kde je dostatočný priestor na odkladanie vecí a sklad.


Srdcom domu je prízemné podlažie, ktorého najdominantnejšou časťou je rozľahlá impozantná obývacia izba spojená s kuchyňou (veľkosti väčšieho trojizbového bytu – 91 m² ). Z obývačky sa dostaneme do kúpeľne a aj do rozsiahlej izby s východom na terasu, ktorá môže slúžiť ako pracovňa, hosťovská izba, spálňa alebo herňa. Exteriér prepájajú s interiérom veľkoformátové okná, ktoré priestor prevzdušňujú.


Na podlaží sa nachádzajú štyri spálne, priestranná kúpeľňa s toaletou.

Tiež by sme vyzdvihli štedrú výmeru rodičovskej spálne ( 50 m² ),  ktorá disponuje s balkónom s krásnym výhľadom aj zabudovanou šatníkovou skriňou. Podlahové kúrenie v spodnej časti domu a radiátory na podlaží sú napojené na plynový kotol, avšak dome je aj záložný elektrický kotol.


Lokalita:

Obec Limbach je malebná vinárska obec a je vyhľadávanou rýchlo sa rozvíjajúcou rezidenčnou lokalitou na rodinné bývanie neďaleko Bratislavy. Dostupnosť do BA a Pezinka zabezpečuje autobusové a vlakové spojenie, nachádza sa tu škola, škôlka, pošta, potraviny, cukráreň, futbalový štadión, hotel aj reštaurácie. Blízkosť prírody ponúka široké možnosti oddychu a relaxu pre deti i dospelých. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť.


Limbach je mimoriadne obľúbená obec najmä pre ľudí, ktorí sa neuspokoja s husto osídleným bývaním v rovinatých oblastiach, ale potrpia si na súkromie, množstvo prírody a malebné scenérie.


Výhodou domu je, že sa nachádza na veľmi atraktívnom mieste v rámci obce, s výbornou dostupnosťou a súčasne očarí vynikajúcou mierou súkromia, ale bez toho, aby ste boli úplne na samote. Jednoducho ideálny mix.


Cena: 599 000 eur


Výmera: 386,25 m²

Pozemok: 803 m²


Prízemné podlažie 195,29 m² + garáže 37,24 m²

Nadzemné podlažie 153,72 m² + balkón 10 m²


5 spální, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 kúpeľne, toaleta, sklad a technická miestnosť, bazén, terasa, 2 x garáž


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising