Rozľahlá novostavba s nádhernou záhradou vo veľmi pokojnej novej časti Stupavy

Rodinný dom, Stupava

369 000 €
Splátka hypotéky: 975 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 369 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 73 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Stupava
Celková plocha: 242,00 m2
Interiér: 242,00 m2
Pozemok: 952,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: 7x verejné parkovanie

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rozľahlú dvojpodlažnú novostavbu s nádhernou záhradou vo veľmi pokojnej novej časti Stupavy. 


Dom je ideálny pre niekoho, kto vyžaduje veľký priestor, zeleň a pokoj.


5 izbový rodinný dom sa rozprestiera na dvoch podlažiach a disponuje veľkým pozemkom.


Rodinný dom sa nachádza v novo vybudovanej časti Stupavy,  s priamou dostupnosťou na hlavnú prístupovú komunikáciu a na diaľnicu. Slnečný pozemok s nadštandardnou výmerou 952 m2 a záhrada s už vyrastenými stromami zabezpečuje maximálne súkromie a pocit slobody. Výmera Vám umožní umiestniť na pozemku aj bazén alebo relaxačnú zónu so saunou a vírivkou.


Nehnuteľnosť sa nachádza v štádiu holodomu a tým vytvára možnosti pre budúceho majiteľa prispôsobiť si interiér svojim vlastným potrebám a vkusu.


Dom je možné užívať ako kombináciu súkromného bývania s polyfunkciou - sídlo pre firmy, kancelárie resp. skladové priestory.


Veľkorysý pozemok je oplotený a bariéru okolo domu tvorí aj značná zeleň.


Polievanie záhrady uľahčuje vlastná studňa.


Rodinný dom disponuje kompletnými rozvodmi technickej infraštruktúry - voda, kanalizácia, elektrická energia. Plynová prípojka je na pozemku pred RD.Popis domu:


Rodinný dom je dvojpodlažný. Vchádza sa na 2.NP s výmerou 99 m2, ktorú tvoria 3 spálne, hala, chodba, kotolňa, kúpeľňa a toaleta. Cez schodisko sa vchádza na 1.NP s výmerou 143 m2, kde sa nachádza obývačka, kuchyňa, 2 izby, hala, chodba, kotolňa, sklad, 2 kúpeľne a 2 toalety.


Celý priestor presvetľujú veľmi žiadané veľkoformátové okná, ktoré ponúkajú príjemné a ukľudňujúce výhľady do zelenej záhrady.


Parkovanie je zabezpečené na vlastnom pozemku pred domom, pod strieškou až pre 7 áut.

Lokalita:

 

Stupava sa už dlhé obdobie teší veľkej popularite úspešných ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu a bývaní na tej najvyššej úrovni.


Stupava má dnes občiansku vybavenosť na výbornej úrovni. Ľudia veľmi oceňujú to, že má vlastný diaľničný privádzač, čiže na diaľnicu bez zápch a do mesta cez tunel Sitina je to na skok.


V obci sa nachádzajú dve výborné talianske reštaurácie, kvôli ktorým dochádzajú aj ľudia z Bratislavy. Ďalším veľkým lákadlom je Bio salaš Krajinka kúsok za obcou.


V okolí je množstvo historických pamiatok a príležitostí na oddych, relax a šport. Nádherná oblasť v bezprostrednej blízkosti prírody, chránených krajinných oblastí Malých Karpát a povodia rieky Moravy je známa množstvom turistických chodníkov a cyklotrás (cyklomost Slobody do Schlosshofu, hrad Pajštún, náučný chodník Nivou Moravy a mnoho iného).


Cena: 369 000 eur

Interiér: 242 m² (1.NP 143m², 2.NP 99 m²)

Pozemok: 952 

 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

 Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising