2i byt so sviežou dispozíciou pri Draždiaku

2 izb. Byt, Beňadická, Petržalka

159 000 €
Splátka hypotéky: 420 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 159 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 31 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Petržalka
Ulica: Beňadická
Celková plocha: 74,01 m2
Interiér: 67,40 m2
Loggia: 4,61 m2
Pivnica: 2,00 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt so sviežou dispozíciou pri Draždiaku.


Byt si zo svojej pôvodnej dispozície ponechal minimum. Aktuálne je nehnuteľnosť ideálna pre mladých ľudí, ktorí túžia po naozaj veľkom dvojizbovom byte v obľúbenej časti Petržalky, v blízkosti jazera Draždiak.


Byt:

 

Táto nehnuteľnosť má naozaj netradičný osud a ide takpovediac proti prúdu, jedná sa totiž o pôvodný trojizbový byt prerobený na dvojizbový. Cieľom rekonštrukcie tejto nehnuteľnosti bolo vytvoriť priestranný byt a tak sa majitelia vzdali jednej miestnosti. Výsledkom je nehnuteľnosť, kde nie je žiadna z miestností kompromisom.


Svetlá obývacia izba je samostatná so vzdušným priestorom na relax. Vkusná kuchyňa vie hostiť všetkých priateľov naraz a kuchynská linka je splneným snom pre nejedného kuchára. Pracovný stôl si tu taktiež našiel svoje miesto.


Mimo toho má byt ešte jedno špecifikum, a to oddelenú osobnú časť bytu - spálňu. Vstup do spálne je cez útulnú kúpeľňu v nadčasovej bielej. Je tu nielen vaňa, ale aj sprchový kút.


Rozľahlá loggia je taktiež veľkým benefitom, ktorý pridáva bytu na ploche a vzdušnosti.


Celý byt pôsobí veľmi príjemne, svetlo a originálne.


Nie je veľa lokalít kde by bolo parkovanie také jednoduché, ako v blízkosti práve tohto bytového domu.


K bytu prislúcha pivničná kobka.


Lokalita:

 

Neďaleko sa nachádzajú lužné lesy, jazerá, dunajská hrádza, súkromné zdravotné stredisko, novootvorená plaváreň, reštaurácie, kaviarne, čistiareň, outdoorová fitness zóna, Lidl, Tesco a mnoho iného. Je tu veľmi dobré napojenie na diaľnicu do Rakúska a Maďarska, do centra mesta 5 minút jazdy autom. Blízke jazero Draždiak ponúka priestor na plávanie, prechádzky, beh či slnenie.


Petržalka je už tradične známa najmä výbornou občianskou vybavenosťou. O množstve obchodov, reštaurácií kaviarní, škôl, zdravotníckych zariadení, sieti MHD je asi zbytočné sa zmieňovať.


Dostupnosť do centra je výborná - vyslovene pár minút MHD, autom alebo prechádzkou cez Starý most. Parkovanie je možné pri dome či na veľkom parkovisku 50 metrov od domu.


Cena: 159 000 eur

Výmera: 74,01 m² (interiér 67,40 m², loggia 4,61 m², pivnica 2 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising