Veľkorysý 4i byt s krásnym výhľadom

4 izb. Byt, Hlaváčikova, Karlova Ves

399 000 €
Splátka hypotéky: 1 055 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 399 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 79 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Karlova Ves
Ulica: Hlaváčikova
Celková plocha: 180,22 m2
Interiér: 165,57 m2
Loggia: 10,65 m2
Pivnica: 4,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý 4i byt s krásnym výhľadom.


Táto nehnuteľnosť je splneným snom pre ľudí, ktorí túžia po byte s dostatkom priestoru.


Už pri vstupe musí byť návštevníkovi jasné, že sa nejedná o bežný byt. Výmerami táto nehnuteľnosť predbehne aj rodinný dom.


Množstvo denného svetla a farby vytvárajú v centrálnej časti bytu priateľskú a umeleckú atmosféru. Kuchynská linka v tmavej lesklej farbe je vybavená vstavanými spotrebičmi a skrinky sú ovládané elektronickým systémom. 


Vstupná hala poodkrýva jedálenskú časť, ktorá spája elegantnú kuchyňu s priestrannou obývacou izbou. Nádherné podlahy len umocňujú dojem z tejto výnimočnej nehnuteľnosti.


Okrem veľkorysých výmer jednotlivých miestností sú benefitom aj „walk-in“ šatník, komora na potraviny v kuchyni, samostatná kúpeľňa pre návštevy a čerešničkou na torte je štedrá lodžia s nádherným výhľadom. Toto všetko sú bonusy, ktoré robia z tohoto bytu príjemné miesto na život.


Detské izby, zariadené do neutrálnych tónov, sú oddelené v samostatnej časti spolu s walk-in šatníkom a kúpeľňou, kde si priestor našla nielen vaňa, ale bez najmenších kompromisov aj sprchový kút. Zaujímavosťou je určite vaňa, ktorá disponuje systémom sušenia.


Parkovanie je vyriešené samostatnou uzamykateľnou garážou, ku ktorej sa dostanete suchou nohou. Praktické je aj umiestnenie pivnice, ktorá vytvára s garážou jeden praktický celok. 

 

Lokalita:


Nehnuteľnosť je zasadená do tichej časti Dlhých dielov s množstvom zelene a v blízkosti lesa, kde človek po dlhom dni načerpá energiu.  

Lokalita je tichá, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú potraviny, kaviarne, banka, lekáreň.

Dlhé diely sú obľúbená lokalita s výbornou občianskou vybavenosťou. 


Cena: 424 000 eur (byt 399 000 eur + garáž 25 000 eur)

Výmera: 180,22 m² (interiér 165,57 m², lodžia 10,65 m², pivnica 4 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising