Krásny pozemok v blízkosti Penati golf resort

Pozemok, Bílkove Humence

136 570 €
Splátka hypotéky: 361 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 136 570 €
Vlastné zdroje (20 %): 27 314 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Bílkove Humence
Celková plocha: 3.902,00 m2
Pozemok: 3.902,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj krásny pozemok obklopený množstvom zelene v obci Bílkove Humence. 

 

Výnimočnosť pozemku tvorí najmä jeho lokalita, obec je obklopená krásnym lesným prostredím ďaleko od hlavných a rušných ciest a tým pádom si tu môžete vychutnať prechádzky v prírode, hubárčenie, cyklistiku a turistiku či poľovníctvo.

 

Obec je malebnou modernou dedinkou pod lesom, s takmer nedotknutou prírodou, v ktorej žije stále veľký počet zveri. Preto je obľúbeným miestom pre obyvateľov miest, najmä Bratislavy, ktorí tu majú svoje víkendové chalupy. Do obce sa radi vracajú každú voľnú chvíľu, aby si vychutnali pokoj, pohodu a relax. V okolí sú skoro samé lesy, kopce a v diaľke sú vidieť Malé Karpaty.


V okolí sa nachádza Penati Golf Resort, ktorý je na Slovensku ojedinelý projekt, ktorý je jeden zo špičkových golfových rezortov v strednej Európe. Je prvý areál u nás, ktorý svojou neobvyklou rozlohou na ploche 217 hektárov a vlastnosťami splní očakávania širokého spektra golfistov a golfových priaznivcov.


Areál sa nachádza uprostred borovicových lesov, mieru jeho exkluzivity najlepšie odráža informácia, že investícia do celého projektu dosiahla 20 miliónov eur.


Pozemok je oplotený, pripravený na výstavbu, má dobrý prístup stavebných mechanizmov, a takisto je tu možnosť rozdeliť si pozemok na 2 alebo 3 menšie pozemky.

 

Od Bratislavy je vzdialenosť iba 50 minút cesty autom, okresné mesto Senica je vzdialené 23 km a mesto Malacky je vzdialené 28 km.


Pozemok: rovinatý
Príjazdová cesta: asfalt
Inžinierske siete: elektrina, plyn, verejný vodovod

Cena: 136 570 eur 

Výmera: 3 902 m2


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


V prípade potreby radi zabezpečíme aj financovanie.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising