Klimatizovaný rodinný dom, ktorý definujú kvalitné materiály

4 izb. Rodinný dom, Orechová, Dunajská Lužná

199 500 €
Splátka hypotéky: 527 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 199 500 €
Vlastné zdroje (20 %): 39 900 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Dunajská Lužná
Ulica: Orechová
Celková plocha: 133,10 m2
Interiér: 133,10 m2
Pozemok: 237,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj rodinný dom, ktorý definujú najmä kvalitné materiály a dômyselné využitie priestoru.


Dom:

Všetko v tomto dome má svoj význam a svoje miesto. Majitelia pri zariaďovaní tohto domu premýšľali nad každým detailom a investovali do každého kusu zariadenia. Hneď ako zaparkujete pred domom a vstúpite na záhradu, náladu Vám spraví pestovaná zeleň a kvety. Na prednej záhrade má svoje miesto aj denné posedenie, ktorému domáca pani hovorí „terasa na kávu a koláč“.


Po vstupe do chodby, v ktorej nájdete dostatok úložného priestoru na obuv aj kabáty, vstupujete do dennej časti. Dennú časť tvorí veľmi vkusne zariadená  kuchyňa s jedálňou a obývacia časť. Celý priestor je zariadený v jednotnom provensálskom štýle patinovanej vanilkovej farby. Súčasťou kuchyne sú kvalitné vstavané spotrebiče značky BOSCH a Nardi.


Obývacia časť má výhľad do prednej záhrady a je príjemne slnečná. Na prízemí domu sa tiež nachádza toaleta a veľmi praktická miestnosť určená na pranie, sušenie a žehlenie bielizne. Takáto miestnosť je snom nejednej z nás, zabezpečí Vám vždy čistú a voňavú hlavnú kúpeľňu a najmä nikdy neuvidíte voľne pohodené, akože sušiace sa kúsky oblečenia, v tomto dome majú totiž svoje jasné miesto.


Z kuchyne môžete vyjsť von do zadnej záhrady. Aj táto časť je premyslená, krásna a veľmi funkčná. Celá plocha je krásnym nádvorím, jej podlahu tvorí dlažba z vymývaného kameňa čo nie len pôsobí čisto, ono tam čisto naozaj je. Na tejto terase sa nachádza veľký stôl so slnečníkom a stoličkami a slúži na väčšie grilovačky, hody, posedenia. V horúce letné večery si extra vychutnáte práve tento priestor, nakoľko Vám poskytne nie len prijemný tieň ale aj súkromie.


Dom ktorý Vám predstavujeme má aj poschodie a na to sa dostanete po dláždenom schodisku ktoré opticky oddeľuje kuchynskú a obývaciu časť. Na poschodí sa nachádzajú 3 priestranné spálne. Jedna je vybavená honosnou a veľkou manželskou posteľou s nočnými stolíkmi a písacím stolom, ďalšie dve sú detskými izbami.


Obe detské izby majú rovnako priestrannú posteľ a kvalitný značkový nábytok. Malé princezné očarí dievčenská izba z kolekcie Little princess od renomovaného výrobcu detského nábytku značky CILEK.


Chlapčenská izba je tiež dôkazom, že skĺbiť vkus a funkčnosť je možné. K týmto izbám je na poschodí aj veľká pekná kúpeľňa s dvomi umývadlami, vaňou i sprchovým kútom. Je tu ešte jedna miestnosť, dnes slúži ako kotolňa, v budúcnosti to môže byť šatník.


Veľkým benefitom je samostatne stojaca garáž. Garáž je vybavená regálovým systémom, umývadlom a prípravou na pripojenie vysokotlakého čističa na čístenie auta (Wapky) a teda opäť veľmi prakticky riešená.


Nielen dom ale aj garáž disponujú bezpečnostnými senzormi.


Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom značky Buderus a celý dom je vybavený podlahovým kúrením. Dom je z tehly a zateplený je polystyrénom, čo je zárukou úspory energie. Dom plný benefitov má aj klimatizáciu, a to v každej miestnosti, takže teraz je len na Vás koľko stupňov vyhodnotíte na spánok ako ideálnu teplotu.


Okolie- pešia dostupnosť autobusová zastávka. kyvadlová autobusová doprava na železničnú stanicu v Miloslavove (Regio Jet).

V pešej vzdialenosti je škola, škôlka, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko, potraviny 2x, bio pekáreň, mäsiarstvo - 10min.


Lokalita:

Lokalita je známa výbornou občianskou vybavenosťou, v pešej vzdialenosti sa nachádzajú potraviny, škola, materská škola, futbalové ihrisko, zdravotné stredisko dokonca i bio pekáreň.  Na zastávku to budete mať tiež len na skok.Cena: 199 500 eur

Výmera: 133,10

Pozemok: 237


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising