Nádherný štýlový dom

4 izb. Rodinný dom, Kostolište

190 000 €
Splátka hypotéky: 502 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 190 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 38 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Kostolište
Celková plocha: 108,70 m2
Interiér: 108,70 m2
Pozemok: 442,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj nádherný svetlý 4i dom v žiadanej lokalite - Alej Martina Benku v Kostolišti (2 km od Malaciek).


Dom je výborná voľba pre niekoho, kto sa neuspokojí s podpriemernými škaredými domami a  na rýchlo postavenými na biznis z tých najlacnejších materiálov a riešení.


Staviteľ a dizajnéri sa reálne zamýšľali nad tým, ako dom postaviť tak, aby čo najviac znižoval mesačné náklady, aby pretrval (nech nemusí nový vlastník každý mesiac riešiť niečo pokazené, odtrhnuté atď.), ale súčasne aby z dizajnového hľadiska dom vynikal.


Pri tomto dome vieme smelo vysvetliť každé euro, nakoľko sa pretavilo do vyšších úžitkových vlastností a hlavne do dizajnu, ktorý je o niekoľko levelov vyššie ako konkurenčné ponuky, kde bolo všetko podriadené cene.


Nehnuteľnosť sa teraz nachádza v štádiu holodom, ale ak ste typ, že sa vám nechce zaoberať sa dokončením a najímať si remeselníkov, máme pre vás skvelú správu – developer vám vie pomôcť dom úplne dokončiť.


Dom sa nachádza v slepej ulici, čiže pri dome je minimálny pohyb, nachádzajú sa na nej len ľudia, ktorí tu reálne žijú. Žiadna tranzitná doprava, žiadne rýchloidúce autá.


Dom je samostatne stojaci a pozostáva z troch spální (hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu s toaletou a výstupom na terasu), spoločnej kuchyne, jedálne a obývacieho priestoru (tento priestor nádherne otvára výška stropov až 3,8 metra, čo dodáva miestnosti vzdušnosť a impozantnosť). Celkovo má nehnuteľnosť dve kúpeľne s WC a jednu samostatnú toaletu.


Z obývacej izby sa vystupujete hneď do záhrady. Osobitnou témou sú okná jednej z vyšších rád (trojsklo/šesťkomorové – štandard je dvojsklo). Veľmi príjemným detailom je, že okno sa dá otvoriť tak, že ani neviete, že tam nejaký rám je, čo spĺňa tie najvyššie dizajnové a úžitkové štandardy).


Čistý dizajn je podporený absenciou nevzhľadných radiátorov – dom má podlahové kúrenie, čo je extrémne žiadané hlavne ak má človek malé deti a pocite, keď sa v zime postavíte z postele na príjemne vyhriatu zem, ani nehovoriac.

 

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom, ktorý drží náklady na uzde (väčšina konkurenčných domov je na elektriku, čo je výrazne drahšie riešenie). Rozvod tepla je cez podlahu.


Dom disponuje prípravou na klimatizáciu aj na krb.


Ostatné benefity:


  • minimalistická, moderná a nadčasová architektúra
  • vonkajšie elektrické hliníkové žalúzie
  • vysoko kvalitné okná (Salamander 92  -  trojsklo, 6 komorové)
  • predpríprava na alarm , kamery
  • steny ukončené so sadrovou omietkou a maľovkou

      -    strop ukončený so sadrokartónom

      -    na pozemku všetky IS – mestská kanalizácia

      -    prístrešok pre autá


V ponuke máme tri identické rodinné domy. Pokiaľ by ste mali záujem o kúpu viacerých, nie je to problém.


Lokalita:


Dom sa nachádza 2 km od centra mesta Malacky v novovybudovanej lokalite Nová Alej Martina Benku  v obci Kostolište. Celkový charakter štvrte je veľmi pokojný, pozostáva hlavne z nových domov. Okolie je veľmi čisté, bezpečné a udržiavané. Dom sa nachádza v srdci prírody a je obklopený lesom. Kompletnú občiansku vybavenosť zabezpečuje aj nová výstavba polyfunkčných budov v tejto lokalite.


Výhodou je aj výborné napojenie na diaľnicu a rýchla dostupnosť do Bratislavy - 40 km za cca 30 min.


Cena: 190 000 eur

Výmera interiér 108,7 m²

Pozemok 442 m²


Dokončenie máj 2020

4 izby (tri spálne), dve kúpeľne, jedna toaleta

 

Ak Vás dom zaujal, neváhajte nás kontaktovať, naša ochotná a profesionálna kolegyňa Judita Wiener vám veľmi rada poskytne viac informácií.


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.


Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising