Exkluzívny byt s veľkou predzáhradkou v žiadanej časti Koliby

3 izb. Byt, Nové Mesto

398 000 €
Splátka hypotéky: 1 052 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 398 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 79 600 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 147,59 m2
Interiér: 79,03 m2
Terasa: 64,56 m2
Pivnica: 4,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný 3i byt v novostavbe s rozľahlou predzáhradkou v slepej uličke v žiadanej časti Koliby – Na varte.

 

Tento štýlový byt je ako stvorený pre mladé, prosperujúce rodiny, ktoré sa neuspokoja s fádnymi riešeniami, a pre ľudí, ktorí ocenia možnosť tráviť čas vo vlastnej záhradke, ale súčasne sa im nechce tráviť hodiny v zápchach na ceste z, a do satelitov.

Tento 3i byt by bol veľmi zaujímavý a výrazný aj na trhu, na ktorom nie je tak žalostne málo pekných a dobrých bytov, ako je tomu teraz.

 

Hlavným benefitom tejto nehnuteľnosti je, že disponuje všetkými výhodami rodinného domu, a súčasne je lepší v tom, že odpadá starostlivosť a náklady, ktoré sú spojené s vlastníctvom rodinného domu. Čerešničkou na torte je to, že rieši aj problém mnohých ľudí s domom – diskomfort prameniaci z pocitu, že hocikto preskočí plot a je u vás doma (predzáhradka je niekoľko metrov nad úrovňou susediaceho terénu – človek spí spokojnejšie)

Veľmi žiadaným prvkom je dospelá a hustá vegetácia, ktorá spolu s plotom oddeľuje záhradu od okolitého sveta. Je dokázané, že ľudia žijúci obklopení zeleňou mávajú menej úzkostí, a bývajú menej chorí, čo je presne to, čo pre svoju rodinu chcete. Zeleň bohužiaľ nebolo možné vzhľadom na ročné obdobie zachytiť na fotografiách. To spolu s tichom, ktoré definuje túto lokalitu, vytvára veľmi príjemnú harmonickú atmosféru, ako stvorenú na letné nedeľné leňošenie v tráve s rodinou či priateľmi.

Ak máte potrebu zatieniť slnko alebo si chcete dopriať ultimátnu mieru súkromia, určite oceníte výsuvnú markízu na diaľkové ovládanie, ktorá vie prekryť značnú časť terasy.

Záhrada je dostupná priamo zo štýlovej obývacej izby, ktorej dominuje prírodný kameň, a sedacia súprava na mieru, ktorá je nielen oku lahodiaca, ale súčasne veľmi pohodlná.

 

Hneď pri vstupe do bytu upúta nádherný krištáľový luster, ktorý priestor nádherne rozjasní a dodá nádych luxusu.

V kuchyni vládne čistý nadčasový biely dizajn, kuchynská linka je dostatočne veľká a skvelo sa dopĺňa s americkou chladničkou, ktorej žiadny nákup nie je príliš veľký. Zaujímavý efekt dotvárajú štýlové LED pásy, ktoré umožňujú vytvárať viac druhov osvetlenia podľa nálady a potreby súčasne.

V chodbe sa nachádzajú originál Versace tapety, ktoré pôsobia honosne, kvalitne, ale aj útulne a sviežo. Rozhodne sa nemusíte báť, že by robili interiér ťažkopádnym.

Byt dopĺňa detská izba vytvorená renomovaným interiérovým štúdiom Lual (v kancelárii ich interiéry milujeme), komfortná spálňa s priestranným šatníkom, samostatná toaleta, a nadčasová elegantná kúpeľňa, ktorá ráno nabudí, a večer ukľudní.

Interiér zušľachťujú a zútulňujú záclony a závesy vyššej kategórie, ich pridanú hodnotu pre dizajn vám potvrdí každý skúsený interiérový dizajnér.


Všetky obytné miestnosti sú orientované do záhrady.


Klimatizácia a kúrenie sú riešené cez zabudované prieduchy, ktoré sú typické pre priestory vyššej kategórie. Hlavnou výhodou je absencia nevzhľadných vnútorných jednotiek. Všetko je citlivo zabudované a sotva badateľné. Každá miestnosť je samostatne regulovateľná.

Rekuperácia zabezpečuje sústavný prívod čerstvého vzduchu bez straty tepla, čo znamená nielen nižšie náklady, ale súčasne domácnosť bez nadbytočnej vlhkosti či plesní.

Vyššiu mieru bezpečnosti a regulácie svetla dodávajú vonkajšie hliníkové žalúzie, ktoré sú elektricky ovládané.

Je nutné poznamenať, že nehnuteľnosť si majiteľ od začiatku zariaďoval pre seba. Každému z trhu je jasné, že pri súčasnom počte investičných bytov je obrovským benefitom, keď každé jedno rozhodnutie pri zariaďovaní je podriadené kvalite, a nie čo najnižšej cene.

Milovníkov tepla poteší, že studených nôh sa nemusíte obávať - podlaha je zdvojená, čo znamená, že necítiť zimu zo zeme, čo ocenia aj vaše ratolesti pri hrách na zemi.

Výborne riešená je pivnica – priamo za parkovacím miestom.

Nadviažme ešte na výhody rodinného domu – prístup do bytu je bezbariérový, vnútorné parkovacie miesto sa nachádza zopár krokov od východu z garáže. To ocení každý, kto niekedy býval tak, že ťažké nákupy musel vláčiť cez veľké parkovisko.

Parkovacie miesto je jedno z tých väčších, komfort pri nastupovaní umocňujú ochranné peny na stene, ktoré udržia dvere auta v dokonalom stave a vám uľahčia vystupovanie.

Je možnosť prenajať si ďalšie parkovacie miesto plus tento bytový dom má unikát v podobe množstva návštevníckych parkovacích miest priamo pred domom. Určite viete, že na množstve adries vaša návšteva jednoducho nezaparkuje.

A teraz to najlepšie – čakanie na výťah si môžeme odpustiť – dvere do bytu sa nachádzajú hneď oproti. Dosť blízko, aby to bolo komfortné, ale tak šikovne umiestnené, že vám okolo vchodových dverí nechodí celá bytovka. Súčasne sa nemusíte obávať ani výfukových plynov či hlukov z garáže, architekti tejto bytovky mysleli naozaj na všetko.

Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2014, čo znamená, že je stále moderný, čistý a nový, ale už v ňom boli „vychytané“ všetky muchy, ktoré trápia v podstate každý nový projekt (sadanie, drobné stavebné vady a iné).

Bytový dom sa nachádza v komplexe, kde sa nachádza viac novostavieb.

Keďže sa jedná o slepú ulicu, hlavne mladé rodiny ocenia, že na ulici nie je žiadna tranzitná doprava, všetky autá na ulici sú len susedia.

Naša realitná prax nás naučila, že čím komornejší projekt (menej bytov), tým vyššia slušnosť, čistota a bezpečnosť. Tento komplex sa vyznačuje nižším počtom exkluzívnejších bytov, čo má dopad aj na socioekonomiku jej obyvateľov (na úrovni štvrť). Susedia sú bezproblémoví a slušní ľudia, hlavne mladšie rodiny s deťmi.

Priamo v areáli sa nachádza detské ihrisko pre obyvateľov, čiže nepotrebujete nikam jazdiť.

Kolibu azda netreba nikomu predstavovať. Je to skvelá štvrť so stále sa zlepšujúcou občianskou vybavenosťou, bezkonkurenčnou dostupnosťou do centra a je už len na vás, či autom, MHD alebo pešo.

Milovníci prírody milujú túto oblasť kvôli blízkosti lesa ako stvorenému na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.

 

Cena: 418 000 eur (398 000 eur byt, 20 000 eur parkovacie státie) 

Výmera: 147,59 m² (interiér 79,03 m², pivnica 4 m² + predzáhradka 64,56 m2)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising