3i byt v tichej lokalite

3 izb. Byt, Ďurgalova, Nové Mesto

850 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Ďurgalova
Celková plocha: 88,00 m2
Interiér: 85,00 m2
Balkón: 3,00 m2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia

Popis

Pokiaľ hľadáte byt v tichej časti Bratislavy, v príjemnom prostredí stromov a zelene, na skok od Horského parku, potom je tento byt pre Vás ako stvorený.


Príjemné teplé farby spríjemňujú pocit domova a priestranné izby ponúkajú možnosť bývania pre viacčlennú rodinu alebo viacerých kamarátov. Byt je zariadený s možnosťou okamžitého nasťahovania.


Byt sa skladá z dvoch samostatných izieb a spojenej kuchyne s obývačkou. Kúpeľňa je v moderných zemitých farbách a disponuje sprchovacím kútom.


Parkovanie je možné pred bytovým domom.


Lokalita:


Výhodou je centrálna, strategická poloha bytu, z ktorej sa dá veľmi komfortne a jednoducho dostať do všetkých kútov Bratislavy. A je len na vás, či autom, pešo alebo MHD. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosťou. Za pár minút ste v historickom centre a na obchvat je to pár minút jazdy autom.


Cena:

Cena: 850 eur/mesačne (prenájom 550 eur + energie 300 eur)

Výmera: 88 m2 (interiér 85 m2 + pivnica 3 m2)

   

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising