Bývanie bez kompromisov

5 izb. Rodinný dom, Čunovo

639 000 €
Splátka hypotéky: 1 689 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 639 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 127 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 5
Lokalita: Čunovo
Celková plocha: 235,00 m2
Pozemok: 659,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Vysoko nadštandardná vila s bazénom v prestížnej vilovej lokalite


Moderná nadčasová vila s bazénom ponúka okrem prestížnej vilovej lokality aj pôsobivú čistú architektúru a udržiavanú okrasnú záhradu. Celému domu dominujú nadštandardné prírodné materiály a sofistikovaná jednoduchosť.


Interiér:

Vysoko elegantný interiér je spojením čistých línií, neopozeraných prvkov a minimalizmu.

Dispozícia je veľmi dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a komunikuje s exteriérom. Nehnuteľnosť disponuje veľkorysým úložným priestorom a je plne klimatizovaná. Z dvojgaráže je priamy vstup do domu.


Prízemné podlažie pozostáva zo vstupnej haly, toalety, komory, technickej miestnosti a šatníka.

Zo vstupnej haly sa ďalej vchádza do priestrannej svetlej obývacej izby spojenej s kuchyňou.

Kuchyňa, ktorej dominuje drevo a matne šedý povrch, ukazuje dnešný absolútny trend.

Všetko, čo nemusí byť vidno, je schované a zároveň nenáročné na údržbu.


Spotrebiče Miele spoľahlivo nadväzujú na celkový materiálový a technologický nadštandard celého domu.


Veľkoformátové okná Rehau umocňujú pocit vzdušného priestoru a poskytujú úžasné pohľady do okrasnej záhrady.


Prízemné podlažie dopĺňa hlavná spálňa s výhľadom do záhrady s “en suite” kúpeľňou. Obom kúpeľniam v dome dominuje nadštandardné vybavenie, denné svetlo a čisté línie, ktoré zútulňuje drevený obklad. Všetky úložné priestory sú veľmi sofistikovane schované v stene alebo priamo v zrkadle. Skutočne nič navyše.


Z prízemia na poschodie vedie schodisko, ktoré pôsobí, akoby sa jednotlivé schody voľne vznášali. Na prvom podlaží sa nachádzajú tri izby, technická miestnosť a kúpeľňa.


Exteriér:

Po vstupe na terasu domu sa budete cítiť ako v súkromnom plážovom klube v Monaku. Aj najväčší konzervatívci sa ťažko ubránia wau efektu.

Terasa ponúka jedálenský stôl pre osem ôsob, kaviarenské sedenie, bazén, štyri profi hotelové ležadlá a priestor na grilovanie.


Dominantou celej zóny je karbón keramický bazén Compass, najkvalitnejší bazén na trhu. Používa samočistiaci systém, inteligentný systém riadenia všetkých funkcií, ktoré sa používajú aj v leteckom priemysle. O bezpečnosť pri bazéne sa obávať nemusíte. Disponuje automatickým systémom, ktorý za pár sekúnd prekryje hladinu bazéna tak, že po ňom môže vaše dieťa bezpečne kráčať. Ozvučenie terasy zabezpečuje systém reproduktorov, ktorý je ovládaný pomocou mobilnej aplikácie.


V záhrade sa ani časom nudiť nebudete. Kvety sú vysadené spôsobom, aby stále rozkvitali nové druhy a tým sa pravidelne menil ráz celého exteriéru.

Automatická závlaha je samozrejmosťou.


Lokalita:

Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné a tiché okolie s komunitným charakterom. Celá nová štvrť je slepá ulica, takže na ulici stretnete len jej obyvateľov. O dobrých vzťahoch svedčí aj to, že si vybudovali spoločný priestor, kde sa rodiny pravidelne stretávajú, grilujú a rozvíjajú priateľské vzťahy.


Na ulici je veľmi čisto, domy sú nové a v ucelenej architektúre. Väčšina obyvateľov parkuje v garážach, takže celkový dojem z lokality je naozaj výborný.


Čuňovo je malebná obec s výbornou povesťou, nízkou zastavanosťou, skvelým dopravným napojením a prístupom do mesta bez zápch. Milovníkom športu, rekreácie a prechádzok ho netreba predstavovať. V okolí sa nachádza čisté jazero vhodné na kúpanie, hrádza pre bežcov, korčuliarov či cyklistov, množstvo lesov a športovísk, cyklotrasa, galéria Danubiana, Ponteo activity park (relax, zábava a šport), reštaurácie a mnoho iného.


Cena: 639 000 eur.

Text a a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising