Jedinečná vila s bazénom pre náročného klienta

8 izb. Rodinný dom, Prellenkirchen

1 200 000 €
Splátka hypotéky: 3 172 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 1 200 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 240 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 8
Lokalita: Prellenkirchen
Celková plocha: 560,00 m2
Interiér: 560,00 m2
Terasa: 166,00 m2
Pozemok: 2.504,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj jedinečnú vilu pre náročného klienta, ktorý si potrpí na kvalitu, súkromie, priestor a dobrú dostupnosť do centra.


Dom má dlhý zoznam benefitov a hneď na úvod je nutné povedať, že pri riešeniach a materiáloch sa nerobili absolútne žiadne kompromisy. Za všetko hovorí fakt, že náklady na výstavbu prevyšujú predajnú cenu.


Nehnuteľnosť je v realite ešte krajšia ako na fotkách a je vo výbornom stave.


Ponúka absolútne bezkonkurenčnú mieru súkromia a pokoja. Ak však zatúžite po ruchu mesta, o 20 minút (zdroj: google maps) si môžete vychutnávať kávu na promenáde v Eurovei. A čo je na tom najlepšie? Že na rozdiel od satelitov typu Záhorská Bystrica, Rusovce, Ivanka či Rovinka je dojazd v podstate nezávislý od dopravnej situácie, lebo cesta do Prellenkirchenu nepozná zápchy.

Nadčasová nehnuteľnosť s bazénom ponúka okrem tichej bezpečnej lokality aj pôsobivú podmanivú architektúru a udržiavanú okrasnú záhradu.

V rámci architektúry nie je ľahké skĺbiť výnimočný dizajn s tým, že sa v dome cítite skutočne ako doma. Vaša súkromná oáza pokoja, odkiaľ čerpáte energiu. Lebo presne o tom domov má byť.

Domov pre vás môže znamenať aj návrat z romantických vinohradov v okolí, po ktorom si celá rodina posadá okolo rozprávkových historických kachlí so šálkou teplého čaju.

Celej nehnuteľnosti dominujú nadštandardné prírodné materiály, priestor, vzdušnosť a výborná energia.


Unikátny interiér je spojením prepracovaného dizajnu a neopozeraných prvkov.

Dispozícia je veľmi dôkladne premyslená, interiér je rozvrhnutý do dennej a nočnej časti a majstrovsky komunikuje s exteriérom. Hlavnú stavbu dopĺňa menšia, kde sa nachádza sauna, druhá vírivka a priestor s výhľadom do záhrady, ktorý môže slúžiť ako posilňovňa, ateliér či letný domček.

Pojem vysoký strop dostáva v tejto nehnuteľnosti úplne nový rozmer. Hlavne v obývacej izbe spojenej s kuchyňou (o veľkosti väčšieho 5i bytu) je výška stropu mimoriadne impozantná.

Celkový dojem je podtrhnutý vysokokvalitnými veľkoformátovými oknami, ktoré ešte znásobujú pocit vzdušnosti.


V segmente rodinných domov je veľmi žiadaná zeleň, pridanou hodnotou tohto domu je, že do rozľahlej udržiavanej záhrady je výhľad z každej izby.

Záhrada bola navrhnutá architektom, disponuje zdravou dospelou udržiavanou vegetáciou, s automatickou závlahou a automatickým kosením. Nádherná bez toho, aby ste sa stali jej otrokom.

Po vstupe na terasu domu sa budete cítiť ako v súkromnom plážovom klube. Aj najväčší konzervatívci sa ťažko ubránia wau efektu.

Terasa ponúka jedálenský stôl, bazén, ležadlá, priestor na grilovanie a čerešničkou na torte je priestor, kde sa môžete pohodlne uvelebiť a ponoriť sa do čara letného kina.


Dominantou celej zóny je karbón keramický bazén Compass v jeho najvyššej rade Yacht Pool, najkvalitnejší bazén na trhu, ktorý získal dve medzinárodné prestížne dizajnové ocenenia IF PRODUCT DESIGN a RED DOT.

Používa samočistiaci systém Vantage, inteligentný systém riadenia všetkých funkcií, ktoré sa používajú aj v leteckom priemysle. Dizajn bol inšpirovaný luxusnými jachtami a podlaha je z originálneho jachtárskeho flexi teaku.

Súčasťou bazéna je vírivka.


Lokalita:

Prellenkirchen je pokojná rakúska obec nachádzajúca sa 16,8 km (15 minút autom) od Incheby. Ako sme sa už zmienili vyššie, cesta je bez zápch a vedie po malebnom rakúskom vidieku prešpikovanom pôvodnými autentickými rakúskymi vinárničkami, čiže cesta je nielen rýchla, ale aj príjemná

14,4 km od Parndorfu, 54,7 km do Viedne (45 minút jazdy autom), 22,2 km do Maďarska, veľmi strategická poloha.

 

Za osobitnú zmienku stojí veľmi kultivované, bezpečné, slušné a tiché okolie. Ulica je málo frekventovaná, takže na ulici stretnete skoro výlučne len jej obyvateľov.


Cena: 1 200 000 eur

Interiér 560 m² 

Pozemok 2 800 m²

4 spálne


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising