Výnimočný luxusný dom v modernej radovej zástavbe

4 izb. Rodinný dom, Železničná, Vrakuňa

299 900 €
Splátka hypotéky: 793 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 299 900 €
Vlastné zdroje (20 %): 59 980 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Vrakuňa
Ulica: Železničná
Celková plocha: 120,00 m2
Interiér: 120,00 m2
Pozemok: 200,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Galéria

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj výnimočný luxusný dom v modernej radovej zástavbe určený pre náročného zákazníka.


Hlavným benefitom nehnuteľnosti je, že stavba je postavená poctivo s cieľom priniesť na trh vyššiu pridanú hodnotu a nie len za čo najmenej peňazí, s čo najmenej úsilím postaviť, predať a zarobiť.


Na stavbe boli zúročené dlhé roky skúseností výstavby domov, čo sa prejavilo na veľmi premyslenej a bezchybnej dispozícii (developer sa každou stavbou učí niečo nové a cvik robí majstra). Súčasne je na nehnuteľnosti vidno, že sa na nej spolupodieľala dizajnérka, ktorá si presadila množstvo prvkov, ktoré pozdvihujú estetickú a kvalitatívnu hodnotu architektúry (ak môžeme byť úplne úprimní, na toto pri väčšine stavieb priestor nie je).


Dominancia domu nad konkurenčnými stavbami je zjavná pri množstve detailov v dome. Už len pri takej banalite ako je otváranie okien, chytanie madiel a množstvu iných detailov je rozdiel markantný (celkový výborný efekt je dosiahnutý množstvom dotiahnutých, stavebne a materiálovo prémiovejších detailov).


Dom je ideálny pre človeka, ktorý nehľadá tie najlacnejšie riešenia, ale vie oceniť krásny dizajn, chce sa obklopovať kvalitnými materiálmi. Nemá rád prvoplánové a na kolene pozliepané riešenia. Chce väčší interiér, ale súčasne chce mať priestor na aktivity či relax na vlastnom dvore. Nechce bývať v masovom projekte, ale v komornom slušnom dome na úrovni.


Ďalším benefitom je, že sa nejedná o second hand dom, ale o úplnú novostavbu, kde dosiaľ nikto nebýval, čo je mimoriadne žiadané z hygienického aj pocitového hľadiska.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, technická miestnosť s WC, práčkou a umývadlom.

Priestranná vzdušná obývacia izba spojená s kuchyňou v atraktívnom bielom dizajne vo vysokom lesku sa vyznačuje výbornou úrovňou svetelnosti.

Veľkoformátové okná spôsobujú, že interiér komunikuje s exteriérom a opticky priestor ešte zväčšujú. Na obývaciu izbu nadväzuje krytá terasa so sedením.


Špeciálnym prvkom tejto zóny je napríklad príprava na televízor na terase (terasa je krytá, čiže televízor je chránený pred vplyvmi počasia), čo je jeden z mnohých znakov toho, ako developeri rozmýšľali nad tým, ako priniesť čo najviac benefitov pre budúcich majiteľov nehnuteľnosti (poznáme prípady, kde do celého domu developer nechá zaviesť 10 elektrických zásuviek a nový majiteľ musí pracne prevŕtavať celý nový dom)


Na schodisku taktiež nie sú použité obyčajné materiály, ale sklo, ktoré napomáha k zachovaniu čistých líniu v dome a vzdušnosti.


Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, veľká centrálna kúpeľňa s veľkoformátovou modernou dlažbou vyššieho štandardu. Večnú dilemu, či vaňu, či sprchu, v tejto nehnuteľnosti riešiť nemusíte – nájdete tu obe, čo je skvelé. Z tejto kúpeľne zaplesá srdce každému, kto je otrávený z malých škaredých kúpeľní v novostavbách. Štýl, luxus, kvalitné materiály a špeciálna charizma na vás dýchajú z každého metra štvorcového.


Prevedenie:

  • plastové okná najvyššej rady Rehau Geneo, s efektom hliníka, pričom trendová a luxusne pôsobiaca antracitová farba nie je len naoko, ale je potiahnutá naprieč celým rámom vrátane vnútornej konštrukcie.

Okná sú trojsklo, čo budúci majiteľ ocení v tom, že keď sa za ním po práci zabuchnú dvere domu, môže si užívať ničím nerušený kľud a nižšie mesačné náklady na prevádzku domu sú len príjemnou čerešničkou na torte.

  • elektrické exteriérové žalúzie od firmy Hamax (na trhu od roku 2002)
  • príprava na alarm
  • klimatizácia top kvality renomovanej značky Daikin
  •  
  • kotol prepojený na aplikáciu v mobilnom telefóne
  • dubové laminátové parkety hrúbky 8 mm (ich kvalitu rozoznáte na prvý pohľad, ale skutočne ich oceníte po pár rokoch, keď je v bežných domoch často nutná výmena či zmierenie sa s nie zrovna reprezentatívnym vzhľadom, ale parkety v tomto dome budú stále bezchybné)
  • sivá talianska dizajnová dlažba a obklad v kúpeľni, veľkoformátová (drahšie a významne esteticky krajšia v porovnaní s menšími dlaždicami)

Dom sa predáva s upraveným exteriérom, trávovým kobercom a poteší vonkajšie bodové LED osvetlenie.

Parking zabezpečujú dve súkromné parkovacie státia prislúchajúce k nehnuteľnosti.


Lokalita:

Disponuje výbornou občianskou vybavenosťou, všetko sa nachádza po ruke bez použitia motorového vozidla. V blízkosti nájdete niekoľko základných škôl, gymnázia, obchody, poštu, kostol, čerpaciu stanicu, fitness centrum, veľké množstvo reštaurácii a taktiež cukrárne, detské ihriská a veľa ďalšieho. V okolí sa nachádzajú tiež zastávky MHD a vlaková zastávka, ktoré napriek svojej blízkosti nerušia Vaše kľudné nažívanie a pokojné prostredie.

Cena:         299 900 eur  

Interiér:      120 m²

Pozemok:  200 m2


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising