štýlový vzdušný 2i byt s nadštandardnou výmerou

2 izb. Byt, Pražská, Staré Mesto

210 000 €
Splátka hypotéky: 555 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 210 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 42 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Pražská
Celková plocha: 76,00 m2
Balkón: 1,00 m2
Pivnica: 1,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Byt je momentálne rezervovaný. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobný byt v lokalite, nakoľko tieto typy bytov mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový vzdušný 2i byt s nadštandardnou výmerou, šatníkom a balkónom orientovaným do zelenej tichej aleje. Byt vznikol prerobením 3i bytu na 2i.


Obrovskou výhodou nehnuteľnosti je, že si ho majiteľka pred piatimi rokmi kompletne veľmi vkusne a kvalitne zrekonštruovala pre účely svojho bývania, čiže byt je vo výbornom stave a súčasne aj dlho bude, nakoľko je veľký rozdiel keď si nehnuteľnosť rekonštruuje človek pre seba a keď sa jedná o rekonštrukciu za účelom ďalšieho predaja.


Smelo môžeme tvrdiť, že sa jedná o výborný pomer cena/výkon.


Bytový dom je taktiež zrekonštruovaný a vo výbornom stave, byt sa nachádza na treťom z piatich podlaží (na podlaží sa nachádzajú len dva byty).


Byt:


Táto nehnuteľnosť je nezvyčajne priestranná, dôvodom je fakt, že byt bol pôvodne trojizbový.

Zo vstupnej chodby sa vchádza do vzdušnej spálne so šatníkom a veľkorysej kúpelne s tou najväčšou vaňou, akú ste kedy videli. Na chodbu nadväzuje obývacia izba spojená s modernou kuchyňou.

Vstup na romantický balkón v obklopení zelene je cez spálňu.

Počas letných dní majiteľ ocení tehlovú stavbu, ako útočisko pred teplom. Pre tie najteplešie dni komfort zabezpečuje fakt, že byt je klimatizovaný.


Parkovanie je v blízkosti bytového domu bezproblémové.


Lokalita:

Výhodou je centrálna, strategická poloha bytu, z ktorej sa dá veľmi komfortne a jednoducho dostať do všetkých kútov Bratislavy. A je len na vás, či autom, pešo alebo MHD. Občianska vybavenosť je tak bohatá, že auto nie je pre bežný život nutnosť. Za pár minút príjemnou prechádzkou ste v historickom centre a na obchvat je to tri minúty jazdy autom.Cena: 210 000 eur.

Výmera: 76,21 m² ( interiér 73 m², balkón 1,61 m², pivnica 1,6 m²)


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising