Slnečný tichý pozemok pod lesom obklopený prírodou

Pozemok, Lamač

197 000 €
Splátka hypotéky: 521 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 197 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 39 400 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 1,19 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Lamač
Celková plocha: 620,00 m2
Pozemok: 620,00 m2

Popis

Nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Pokojne nás kontaktujte, ak by ste mali záujem byť informovaný, ak by sa uvoľnil. Tiež budeme radi, ak nás budete kontaktovať v prípade, ak máte záujem o podobnú nehnuteľnosť v lokalite, nakoľko podobné nehnuteľnosti mávame v ponuke pravidelne a niektoré sa ani nestihnú dostať do inzercie.

Prajeme pekný deň

Tím Arvin & Benet

______________________________________________________________________________


Arvin & Benet ponúka na predaj krásny pozemok obklopený množstvom zelene v žiadanej časti bratislavského Lamača.


Výnimočnosť pozemku tvorí najmä jeho lokalita - pocitovo sa cítite ako niekde ďaleko za Bratislavou, ďaleko od stresov a zhonov mesta, ale v žiadnom prípade ho nemožno označiť ako odľahlý. Ak sa človek nabaží krásneho výhľadu na Kamzík a zažiada sa mu dopraviť do centra, za nákupmi, do škôlky, školy, športom, kultúrou, či reštauráciami, nikde to nemá ďaleko.


Tento pozemok predstavuje posledný zo štvorice pozemkov (a jeden z najlepších - majitelia si ho chceli nechať pre seba) ktoré boli na predaj. Výhodou sú príjemní kultivovaní susedia.


Pozemok sa nachádza vo veľmi tichej uličke, je obklopený množstvom zelene, pri pozemku možno stretnúť bez problémov srnky. Je ako stvorený pre pokojný život. 


Je situovaný úplne hore na kopci pod lesom (kvalita vzduchu, ktorú by ste rozhodne v Bratislave nečakali - pre zdravý vývoj detí v dnešnej dobe alergií či astmy na nezaplatenie), na ulici je minimálny pohyb aút, čo je skvelé hlavne pre bezpečnosť malých detí či vašich štvornohých miláčikov, keď vybehnú na ulicu.


Pozemok je oplotený, pripravený na stavanie, má dobrý prístup stavebných mechanizmov. Zo sietí sú dostupné voda a elektrika.


Zástavka MHD sa nachádza 350 metrov.


Cena: 197 000 eur

Výmera: 620 m²


Fotografie a text sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Arvin & Benet.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising