Ideálne sídlo firmy na Kolibe

9 izb. rodinný dom, Desiata, Nové Mesto

4 500 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 9
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Desiata
Celková plocha: 725,30 m2
Interiér: 670,00 m2
Balkón: 10,00 m2
Terasa: 45,30 m2
Pozemok: 800,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: dvojgaráž a 5x vonkajšie parkovacie státie

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom rozľahlý (interiér 670 m²) štvorposchodový rodinný dom na výbornej adrese na Kolibe.


Dom je výborná voľba pre firmu, ktorá sa chce uchádzať o top zamestnancov a prinášať im skvelé pracovné podmienky (vlastný dom so záhradou, výhľadom, s možnosťou umiestniť vírívku či menší bazén znie pre veľa zamestatnancov veľmi lákovo) a súčasne sa pred klientmi či obchodnými partnermi prezentovať ako stabilná úspešná firma so sídlom na prestížnej adrese.


Dom sa dá využívať aj ako kombinácia prestížnych kancelárskych priestorov a luxusného bývania v jednom - na vrchnom podlaží sa nachádza priestranný mezonet s krásnym výhľadom na mesto.


V celom dome je zavedená štruktúrovaná kabeláž, alarm, kamerový systém či centrálny vysávač.


Významným benefitom, ktorý ocenia najmä IT pracovníci je samostatná klimatizovaná serverovňa nachádzajúca sa v kancelárskej časti.


Na prvých dvoch podlažiach sa nachádza dlažba samostatné toalety pre ženy aj pre mužov a terasy. Drevené časti sú vyrobené z masívu.


Obytná časť domu je zložená zo vstupnej haly so vstupom do priestrannej obývacej miestnosti s kuchyňou, kúpeľne so záchodom a dvoch spální s výstupom na terasu. Vrchná časť mezonetu pozostáva z átria a spálne.


Parkovanie je možné v dvojgaráži, pred domom (avšak stále na pozemku) je možné zaparkovať ďalších päť áut. Asi štyri minúty pešo sa nachádza miesto, kde sa dá zaparkovať väčšie množstvo ďalších áut a súčasne zástavka MHD, takže dostupnosť je výborná


Lokalita:


Nehnuteľnosť sa nachádza na konci slepej ulice na Kolibe a vyznačuje sa veľkou mierou súkromia a bezpečnosti.


Cesta do centra mesta trvá len zopár minút.


Neďaleko od domu sa nachádza Tesco, kaviareň, reštaurácia, pekáreň a iné.


Cena: 5000 eur/mesačne (nájom 4 500 eur + 500 eur energie)


Kompletné sprocesovanie prenájmu nehnuteľnosti zabezpečuje Arvin & Benet. Celý proces je tak pre Vás plynulý a bez starostí.Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising