Jedinečný ranč v krásnej prírode stredného Slovenska

rodinný dom, Ostrý Grúň

INFO V RK
Detail
Počet izieb:
Lokalita: Ostrý Grúň
Celková plocha: 13.000,00 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť krásny ranč len hodinu a pol od Bratislavy, situovaný v malebnej obci Ostrý Grúň. Tento pôvodne rodinný ranč sa nachádza v úchvatnom prírodnom prostredí, obklopený zeleňou, čo vytvára ideálne podmienky pre relax a únik od mestského ruchu.

 

Základné informácie:

  • Len 1,5 hodiny od  Bratislavy v srdci prírody
  • Pozemok o výmere viac ako 13.000 m²
  • 4 priestranné stajne pre kone
  • Budova postavené v roku 2017

 

Čaro prírody na dosah ruky

Pozemok o rozlohe viac ako 13.000 m² ponúka nekonečné možnosti využitia. Či už túžite po mieste na relax, chov zvierat, alebo rozmanité poľnohospodárske aktivity, tento ranč Vám splní všetky sny. Pôvodne využívaný na poľnohospodárske účely, ranč sa stal domovom pre mnoho zvierat, čím si zachoval svoj autentický vidiecky ráz.

 

Stavba s dôrazom na kvalitu

Nehnuteľnosť bola postavená v roku 2017 s použitím najkvalitnejších materiálov, s prioritou na prírodné elementy ako drevené masívy a kamene, ktoré dodávajú stavbe neopakovateľný šarm a teplo. Budova je rozdelená na dve hlavné časti, z ktorých každá ponúka svoje unikátne výhody.

 

Obytná časť:

Prízemie: Dominantou prízemia je veľká spoločenská miestnosť, ktorá ponúka množstvo možností využitia. V centre miestnosti sa nachádza majestátna pec, ktorá vytvára útulný a hrejivý dojem. Z tejto miestnosti sa dá priamo vyjsť na rozľahlú terasu, ktorá je ako stvorená na odpočinok, rodinné stretnutia či romantické večery pri západe slnka.

Poschodie: Nájdete tu priestranný 4-izbový byt s dvoma luxusnými kúpeľňami, s celkovou rozlohou 173 m². Tento byt je navrhnutý s ohľadom na maximálne pohodlie a priestrannosť, pričom každý detail prispieva k príjemnej atmosfére domova.


Technické zázemie a hospodárska časť:

Táto časť ranča zahŕňa aj štyri priestranné stajne pre kone, poskytujúc tak ideálne podmienky pre chov a starostlivosť o tieto ušľachtilé zvieratá. Technické zázemie je dokonale prispôsobené na podporu všetkých poľnohospodárskych aktivít.


Výnimočné výhody:

Pokoj a súkromie: Ranč sa nachádza v tichom prostredí, obklopený prírodou, čo poskytuje jedinečné miesto pre oddych a únik od každodenného zhonu.

Všestranné využitie: Od poľnohospodárstva, cez chov zvierat, až po rekreačné aktivity – možnosti sú nekonečné.

Domov a kvalita: Každý detail nehnuteľnosti je dôkladne premyslený a realizovaný s dôrazom na vytvorenie pocitu domova.

Ak hľadáte miesto, kde sa môžete naplno venovať svojim vášňam, či už ide o poľnohospodárstvo, chov zvierat, alebo len hľadáte pokojné miesto na relax, tento ranč je ideálnou voľbou. Nechajte sa uniesť krásou prírody a výnimočnosťou tohto miesta. Kontaktujte nás pre viac informácií a dohodnutie obhliadky.


Cena: Info v RK

Rozloha: 13000 m² 


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.
Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.
Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising