Priemyselný areál na predaj v Bernolákove

obch. priestory, Bernolákovo

INFO V RK
Detail
Lokalita: Bernolákovo
Celková plocha: 10.252,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj priemyselný areál s veľkou škálou využitia

Predmetom ponuky je priemyselný areál situovaný na strategickom mieste na začiatku obce Bernolákovo, okres Senec, s celkovou rozlohou 10 252 m². Areál obsahuje štyri budovy a dva veľké prístrešky, pričom ponúka výbornú dostupnosť na diaľnicu a široké možnosti využitia.

 

Hlavné benefity:

Areál má široké možnosti využitia

  • Dobrá dostupnosť na diaľnicu
  • Budovy a sklady vo funkčnom stave
  • Administratívna budova vhodná ako sídlo firmy


Popis areálu:

Administratívno-prevádzková budova:

Táto štvorposchodová budova, vrátane prízemia, slúži ako kancelárske priestory pre vedenie firmy. Na prízemí sa nachádzajú spoločné priestory ideálne pre jedáleň. Budova disponuje samostatným výťahom, ktorý umožňuje pohodlný prístup na všetky poschodia. Celá budova prešla kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej boli použité kvalitné materiály, čím sa stala prestížnym a reprezentatívnym pracovným prostredím.

 

Ubytovňa:

Trojposchodová ubytovňa ponúka komfortné ubytovanie pre zamestnancov. Každé poschodie je vybavené spoločnou kúpeľňou a toaletami. Na každom poschodí sa nachádza bunkový systém s dvoma bunkami, kde každá bunka poskytuje priestor pre 3 až 5 zamestnancov. K dispozícii je aj kompletne vybavená kuchynka. Pred budovami je dostatok parkovacích miest, čo zabezpečuje komfortný prístup pre všetkých ubytovaných.

 

Skladové priestory:

Členité skladové priestory tvoria niekoľko vzájomne prepojených častí, vhodných pre výrobu alebo logistiku. Oproti skladu sa nachádza poschodová budova s potenciálom pre výrobnú činnosť alebo servisné priestory.

 

Celý objekt je ohradený plotom a je napojený na všetky inžinierske siete. K areálu patrí aj vlastná trafostanica, ktorá predstavuje významnú výhodu pre budúce rozvojové plány. Pozemok je rovinatý, so spevnenou betónovou plochou, čo umožňuje bezproblémový vstup nákladnej dopravy a zabezpečuje veľmi dobrú dostupnosť na diaľnicu.

 

Tento priemyselný areál ponúka široké možnosti využitia a je ideálny pre firmy hľadajúce moderné a dobre vybavené priestory pre svoje podnikateľské aktivity. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky nás neváhajte kontaktovať.

 

Cena: Info v RK.

Výmera: 10 252 m²

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising