Elegantný 3i byt s výhľadom snov v prestížnom komplexe na Kolibe

3 izb. byt, Nové Mesto

659 000 €
Splátka hypotéky: 2 517 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 659 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 131 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Nové Mesto
Celková plocha: 139,41 m2
Interiér: 117,53 m2
Balkón: 1,81 m2
Terasa: 12,57 m2
Pivnica: 7,50 m2

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj elegantný 3i byt s výhľadom snov v prestížnom komplexe na Kolibe.

Byt je určený pre náročného klienta, ktorý hľadá nadštandardné tiché bývanie na žiadanej adrese a je ako stvorený pre niekoho, kto miluje výhľady, čistý nadčasový dizajn, súkromie a preferuje kvalitné materiály. 

 

Hlavné benefity: 

 • Neštandardne veľkorysá výmera interiéru
 • Luxusný projekt s možnosťou využitia bazénu a sauny 
 • Kvalitné materiály 
 • Nová rekonštrukcia, minimálne obývaná
 • Drevené podlahy 
 • Podlahové vykurovanie 
 • Walk-in šatník a ďalší úložný priestor
 • Krásny výhľad 
 • Priestranná kúpeľňa 
 • Priestranná pivnica 
 • Dve parkovacie miesta 

 

Samotný bytový dom je v rámci nehnuteľností v Bratislave výnimočný svojím vybavením. Súčasťou bytového domu je bazén nachádzajúci sa na prízemí bytového domu. Priestor na relax dopĺňa sauna. Vďaka rezervačnému systému tu viete mať dokonalé súkromie. 

Mnoho bytov na Kolibe má nevýhodu, že komfort ich užívania je rušený vlakmi. Dobrá správa – nie je to prípad tohto bytu.

V súčasnosti sú mimoriadne cenené komornejšie projekty s menším počtom bytov s vyššou mierou súkromia a bezpečnosti. Vo vchode sa nachádza len pár  bytových jednotiek, čo má vplyv na mieru slušnosti, čistoty a bezpečnosti spoločných priestorov.

Anonymita a vysoký počet obyvateľov znižuje kvalitu bývania, tu je tomu opačne.

Nehnuteľnosť vysoko vyčnieva nad konkurenciou tým, ako sa architekt pohral s vnímaním výhľadu, obzvlášť intenzívne vnímanie výhľadu je z dennej časti bytu.

Len málokto vojde do tejto nehnuteľnosti bez toho, aby sa ako zmagnetizovaný „zamrazil“ pri úchvatnom výhľade cez veľkoformátové, hliníkové okná a zároveň s dostatkom súkromia, ktoré zabezpečujú tieniace panely. Okrem krásneho výhľadu tento fakt znamená aj vysokú mieru vzdušnosti a svetelnosti bytu, ktoré výrazne dotvárajú výbornú emóciu z bytu. Nemáme na mysli len prvý bezprostredný dojem, ale hlavne pocit po niekoľkých hodinách v nehnuteľnosti, ktorý je pre komfort bývania rozhodujúci. 

V byte sa nenachádzajú žiadne nevzhľadné radiátory – v celom byte je v súčasnosti veľmi žiadané podlahové kúrenie. Nie je nad to zobudiť sa do studeného rána s teplými nohami.

Dominantou bytu je jeho denná časť (ktorá je najkrajšia v noci).

V jednom priestore sa nachádza moderná plne vybavená kuchynská linka, zariadená spotrebičmi BOSCH v atraktívnom minimalistickom dizajne doplnená kuchynským ostrovčekom, ktorý plní aj úlohu tzv. raňajkového stola. Priestor kuchyne dotvára jedálenská časť. Tento veľkorysý denný priestor je zariadený nábytkom na mieru v príjemných svetlých tónoch. Priestoru kraľuje dizajnová obývacia izba s vkusnou a praktickou úložno-dekoračnou stenou. Výsledný efekt je, že pre všetko je dostatok miesta, ale zároveň je všetko po ruke. 

Na príjemný denný priestor nadväzuje terasa tiahnuca sa po celej dĺžke bytu. 

Byt ďalej pozostáva z dvoch priestranných izieb. Úložnému priestoru kraľuje walk-in šatník na mieru. 

Vysnená kúpeľňa je taká, ktorá vás ráno prebudí a večer zbaví napätia. Presne ako štýlová kúpeľňa v tomto byte s nadštandardným priestorom a veľmi elegantným minimalistickým dizajnom.

K bytu prislúchajú dve dostatočne veľké parkovacie státia v garáži, ktoré sa nachádzajú dostatočne blízko bytu, čiže sa človek nemusí namáhať s ťažkým nákupom cez celú garáž.

 

Lokalita:

Kolibu azda netreba nikomu predstavovať. Je to skvelá štvrť so stále sa zlepšujúcou občianskou vybavenosťou, bezkonkurenčnou dostupnosťou do centra a je už len na vás, či autom, MHD alebo pešo.

Milovníci prírody milujú túto oblasť kvôli blízkosti lesa ako stvorenému na relax, beh, či prechádzky s vaším štvornohým miláčikom.

 

Cena: 742 000 EUR (659 000 EUR byt + 10 000 EUR pivnica + 36 500 EUR 2x parking)

Výmera: 139,41  (interiér 117,53 m² + terasa 12,57 m² + balkón 1,81 m² + pivnica 7,5 m²)


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising