Moderný 4i rodinný dom v Sládkovičove

4 izb. rodinný dom, Sládkovičovo

210 000 €
Splátka hypotéky: 802 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 210 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 42 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Sládkovičovo
Celková plocha: 97,00 m2
Interiér: 88,00 m2
Terasa: 9,00 m2
Pozemok: 277,00 m2
Zastavaná plocha: 101,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba

Popis

Táto moderná novostavba na Sadovej ulici v Sládkovičove ponúka ideálny komfort rodinného bývania vo výbornej a tichej lokalite s upraveným pozemkom a interiérom, bez nutnosti ďalších investícii.

Exteriér zaujme jednoduchým a nadčasovým dizajnom v kombinácii sivých farieb a antracitových prvkov. K dispozícii je upravená záhrada so studňou, prestrešenú terasu využijete na rannú kávu a rodinné grilovačky. V prednej časti pozemku zaparkujte komfortne 2 vozidlá. Na parkovanie môžete využiť aj pozemok pred bránou.

Dispozíciu interiéru tvorí vstupná chodba, technická miestnosť využiteľná ako sklad, kúpeľňa spojená s WC, 3 samostatné izby a priestranný open-space priestor obývacej izby s kuchynským kútom. K dispozícii je kompletne vybavená kuchynská linka. Celkový dizajn interiéru pôsobí čistým a príjemným dojmom.

V dome je elektrické podlahové kúrenie so samostatnými termostatmi v izbách, ohrev vody zabezpečuje elektrický boiler. Okná orientované do ulice majú elektricky ovládané exteriérové žalúzie. Dom má prípravu na kamery a alarm.

Stavba je tehlovej konštrukcie so zateplením a rovnou strechou. Kolaudácia prebehla v roku 2021.

Táto nehnuteľnosť je skvelá príležitosť splniť si sen o príjemnom bývaní v novovzniknutej lokalite za naozaj prijateľnú cenu. Bola využívaná ako víkendový dom a teda pôsobí veľmi zachovalým dojmom. Mesačné náklady na prevádzku sa pohybujú na úrovni 150/EUR mesačne. Je napojená na všetky IS, vrátane optiky. Pred pozemkom je aj prípojka na plyn.


Cena: 210 000 eur 

Výmera: pozemok 277 m² + interiér 88 m² + terasa 9 m²


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising