Priestranný 2i byt v elitnej lokalite

2 izb. byt, Námestie Slobody, Staré Mesto

1 100 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 2
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Námestie Slobody
Celková plocha: 62,30 m2
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom veľkorysý 2i byt na námestí SNP v modernom a obľúbenom projekte City Gate medzi Laurinskou a Gorkého ulicou. 

Tento byt s príjemnou atmosférou je ideálny na bývanie pre jednotlivca, pár alebo na investíciu. Nachádza sa na 3. poschodí a predáva sa zariadený, čo môže zaujímať práve investičných kupujúcich.

Výhľady bytu sú orientované na Laurinskú ulicu, čo dodáva bývaniu unikátny charakter. A to aj vďaka lokalite a samotným bytovým domom, ktorý spája silnú históriu a zároveň aj výhody novostavby.


Výnimočnosť nehnuteľnosti pridáva fakt, že City gate bola budova bývalej Slovenskej národnej banky. Ako nový vlastník si budete užívať výhody života v centre diania a blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti na pešo.

Po vstupe do bytu sa po pravej strane je praktický šatník, kde sa nachádza aj technické zázemie bytu, či práčovňa a po ľavej strane samostatné WC s umývadlom. 

Pokračujeme do priestrannej a svetlej dennej časti bytu, z ktorej sa vchádza do spálne. Obývačka disponuje oddychovou časťou s rohovou sedacou súpravou a TV nábytkom a jedálenskou časťou so stolom so stoličkami

V kuchyni nájdete kompletne vybavenú a zariadenú kuchynskú linku v nadčasovej bielej farbe. V spálni je dominantná manželská posteľ a dostatok úložného priestoru. 

Do priestrannej kúpeľne sa vchádza zo spálne a disponuje veľkou vaňou ideálnou k príjemnému relaxu,umývadlom so zrkadlom a praktickými skrinkami. 

Technicky je apartmán vybavený aj centrálnou klimatizáciou, protipožiarnym systémom a videovrátnikom. Zároveň je bytový dom strážený bezpečnostnou službou a pre vlastníkov, či ich hostí je k dispozícii aj recepcia.

Občianska vybavenosti tohto projektu absolútne úžasná. Nájdete tu všetky služby, ktorú potrebujete, a to aj bez auta. Obľúbené obchody, potraviny (Yeme, Tesco, Lidl), kaviarne, galérie, banky, divadlá, či lekárne. 

 

Cena: 1100 EUR (950 EUR nájomné vrátane internetu, 150 EUR preddavky na energie)
Výmera: 62,3 m²

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising