Krásny 3i byt s predzáhradkou a parkovacím miestom

3 izb. byt, Hamuliakovo

980 € / mesiac
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Hamuliakovo
Celková plocha: 74,70 m2
Interiér: 67,40 m2
Terasa: 7,30 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, plne zariadený 3i byt s príjemnou atmosférou, zastrešenou terasou, zelenou predzáhradkou a parkovacím miestom. 

Ak ste niekto, kto hľadá kľudné bývanie, jednoduché parkovanie, krásnu záhradku a takmer celoročne využiteľný exteriértak tento byt je určený presne pre Vás.

 

Byt:


Byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Je plne zariadený nábytkom vyrobeným na mieru. Pozostáva zo vstupnej chodby s odkladacím priestorom.

Vpravo od chodby sa nachádza samostatná toaleta a praktická technická miestnosť.

Priamo oproti vstupu  vchádzame do "dennej časti" bytu, kuchyne prepojenej s obývačkou. Moderná kuchyňa disponuje všetkými štandardnými zabudovanými spotrebičmi, ktoré bežná domácnosť potrebuje. 

Nechýba tu ani veľký jedálenský stôl pre 4 ľudí, ktorý opticky oddeľuje kuchyňu od obývačky. 

Priestranná obývačka s veľkým gaučom, TV a nábytkom na mieru, je vybavená tak, aby Vám zaručila dokonalý relax. 

Vľavo od obývačky sa nachádza menšia chodba, z ktorej sa vstupuje do nadčasovo vybavenej kúpeľne s vaňou a ďalších dvoch izieb, ktoré slúžia ako spálňa a detská izba

Zo spálne a obývačky vystupujeme na terasu a do príjemnej záhrady. Práve tie sú bonusom tohto bytu. Terasa je vďaka prístrešku využiteľná takmer počas celého roka. Grilovať si tu môžete kľudne i v zime. V upravenej záhrade sa môžete realizovať Vy či už pestovaním kvetov alebo zeleniny, alebo poskytne dostatok priestoru na hranie pre Vaše deti.


Lokalita:

 

Bytový dom sa nachádza v novej časti obce Hamuliakovo. Obec disponuje dobrou občianskou vybavenosťou vrátane škôl, škôlok, potravín, reštaurácií a rôznych možností športového vyžitia. 

V pešej dostupnosti od nehnuteľnosti sa nachádza hokejová hala Hamikovo, posilňovňa, detské ihrisko, či vonkajšie športové ihrisko. Do 5 minút autom sa nachádza známe športové stredisko X-Bionic.

Dunajská hrádza či lužné lesy zas ponúkajú množstvo príležitostí na trávenie voľného času v prírode či už cyklistikou, korčuľovaním alebo turistikou.

Veľkým plusom je rýchle napojenie na diaľnicu R7, po ktorej ste autom za 15 minút v Bratislave.


Cena: 980 eur / mesiac (780 eur byt + 200 eur energie vrátane internetu)
Výmera byt: 74,7 m² (interiér 67,4 m², terasa 7,3 m² )
Výmera predzáhradka: 72 m² 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising