Váš nový domov v projekte Nuppu, Ružinov – Komfort, pokoj a moderný dizajn

3 izb. byt, Hraničná, Ružinov

249 990 €
Splátka hypotéky: 955 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 249 990 €
Vlastné zdroje (20 %): 49 998 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 3
Lokalita: Ružinov
Ulica: Hraničná
Celková plocha: 63,29 m2
Interiér: 59,39 m2
Balkón: 3,90 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka jedinečnú príležitosť získať krásny 3-izbový apartmán v prestížnom projekte Nuppu, kde sa sny o modernom a komfortnom bývaní stávajú skutočnosťou. Tento byt, nachádzajúci sa na 5. poschodí, poskytuje nádherný výhľad a dostatok prirodzeného svetla, vďaka perfektnej orientácii vás ráno prebúdza slnko a poskytuje príjemné svetlo po celý deň.

Projekt Nuppu je známy svojou priateľskou komunitou a výbornou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný život – školy, obchody, reštaurácie a zdravotnícke zariadenia. Navyše, lokalita ponúka výbornú dostupnosť do centra Bratislavy, čo robí z tejto nehnuteľnosti ideálnu voľbu pre tých, ktorí chcú byť v centre diania, no zároveň si užívať pokoj a ticho.

Areál projektu Nuppu je plný zelene a relaxačných zón, ktoré sú ideálne na oddych a trávenie voľného času s rodinou či priateľmi. Moderný dizajn bytu a použité kvalitné materiály zaručujú komfortné a príjemné bývanie. Priestranná obývacia izba spojená s modernou kuchyňou vytvára ideálny priestor pre rodinné stretnutia a relax. Dve komfortné spálne poskytujú dostatok úložného priestoru a sú ideálne pre rodinu.

Byt disponuje modernou kúpeľňou vybavenou kvalitnými materiálmi, ktorá zabezpečuje komfort a pohodlie. Balkón s výhľadom na zeleň areálu ponúka priestor na oddych po dlhom dni.

Nehnuteľnosť je vhodná na investíciu, kde ročný výnos je 4,08%. V rámci procesu predaja Vám vieme bezplatne prenajať nehnuteľnosť.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť bývať v srdci Ružinova v projekte, ktorý kombinuje mestský život s pokojom a prírodou. Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku ešte dnes!


Cena apartmánu: 249.990€

Parkovacie miesto v podzemnej garáži: 20.000€ (možnosť dokúpiť parkovacie miesto na motorku).

Výmera bytu: 59,39 m² + balkón 3,90 m²

Mesačné náklady na energie: 150 €

Poschodie: 5/7


Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čo zaručuje plynulý a bezstarostný proces. Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spo6jený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti. Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising