REZERVOVANÉ | Výnimočný 4i byt s úžasnou terasou a výhľadom v širšom centre mesta

4 izb. byt, Jégého, Ružinov

689 000 €
Splátka hypotéky: 2 632 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 689 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 137 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Ružinov
Ulica: Jégého
Celková plocha: 213,00 m2
Interiér: 158,50 m2
Balkón: 12,20 m2
Terasa: 34,30 m2
Pivnica: 8,00 m2
Konštrukcia budovy: tehlová
Stav: Novostavba
Parkovanie: 2 parkovacie miesta v garáži

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj veľkorysý byt s výbornou dispozíciou, krásnou terasou, úžasnými výhľadmi a vysokou mierou súkromia, situovaný na 20. poschodí projektu Jégeho alej. Na poschodí sa nachádzajú iba 3 byty, čo zachováva a zvyšuje pocit privátneho bývania.  

Ak ste človek, ktorý si rád užíva mestský život a zároveň ste niekto, kto očakáva od svojej nehnuteľnosti, že sa preňho stane oázou kľudu a pokoja po rušnom dni v meste, tento byt je určený práve pre Vás.  K tomu Vám prispeje aj pohodlné parkovanie dvoch áut v garáži a dodatočný úložný priestor v pivničnej kobke na rovnakom poschodí.

Poloha nehnuteľnosti je ako stvorená na to, aby ste využili všetko, čo mesto ponúka. Spája výhody blízkosti centra mesta a výbornej občianskej vybavenosti priamo na mieste. Kultúra, šport, jazerá, parky, nákupy, trhovisko, to všetko budete mať len na skok od Vášho nového domova. 

 

Byt:

Medzi hlavné devízy samotného bytu patria nadštandardne veľkorysé priestory a výborné dispozičné riešenie. Tieto dva benefity zabezpečia dostatočný priestor na spoločný rodinný čas a zároveň vlastné súkromie každému členovi rodiny.

To, že byt je z hľadiska priestrannosti naozaj unikátny, pocítite rovno vo vstupnej chodbe, ktorá má úctyhodných 22m2a oddeľuje dennú a nočnú časť bytu.

Centrom bytu je veľkorysá denná zóna s výmerou 59 m². Pozostáva z kompletne vybavenej kuchyne v nadčasovom dizajne, jedálenskej časti a rozľahlej obývačky s krbom. Plusom je nenápadná technická miestnosť s oknom prakticky umiestnená hneď vedľa kuchyne.

Tak obývačka ako aj kuchyňa je veľkoformátovými oknami prirodzene prepojená s rozľahlou terasou s úžasným výhľadom a vysokou mierou súkromia. Z 20. poschodia máte mesto ako na dlani. Terasa je čiastočne prestrešená, čo Vám umožňuje využívať ju v každom počasí. Pozostáva z dvoch častí, kde jedna časť je využívaná pre spoločné stolovanie pri jedálenskom stole, druhá je zariadená ako relaxačná zóna. V prípade záujmu je možné časť terasy preskliť a získať tak úžasnú zimnú záhradu s nádhernými výhľadmi tak ako to pôvodne zamýšľal developer.

Nočná časť bytu ponúka tri spálne. Hlavná spálňa so svojimi 2 šatníkmi, kúpeľňou a 2 balkónmi, spĺňa všetky bežné štandardy náročného klienta. 

K ďalším dvom spálňam momentálne využívaným ako detská izba a pracovňa, prislúcha ďalšia kúpeľňa.

K štandardom bytu patrí klimatizácia a alarm.

K bytu prislúcha pivničná kobka na poschodí a 2 parkovacie miesta v garáži bytového domu.

 

Lokalita:
Jégeho alej je veľmi obľúbeným miestom pre život. Ponúka kompletnú občiansku vybavenosť a ľahkú dostupnosť do centra či do iných častí Bratislavy. 

Školy, škôlky, mestské parky, dobré jedlo, kultúra, obchody, športoviská... To všetko nájdete len na skok od bytového domu.


Cena: 739 000 eur (689 000 eur byt, 2x25 000 eur parkovacie miesta)

Výmera: 213 m² (158,5m² interiér, 34,3m² terasa, 12,2m² balkóny, 8,0m² pivnica)

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising