Exotika na Srí Lanke vo svojom

pozemok, Tangalle

99 000 €
Splátka hypotéky: 378 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 99 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 19 800 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Tangalle
Celková plocha: 827,00 m2

Popis

Mali ste vždy túžbu po vlastnej nehnuteľnosti v exotike? Prinášame Vám ideálnu ponuku.

 

Ponúkame vám na predaj priestranný pozemok na Srí Lanke, ktorý vás očarí svojou exotickou atmosférou - palmami, džungľou a len 5 minútovou prechádzkou od prekrásnej rozľahlej panenskej a málo frekventovanej pláže s jemným pieskom.

 

Pozemok s výmerou 827 m2  na južnej časti Srí Lanky, južne od mesta Tangalle v Seenimodara Village, ktorý je učený k výstavbe vily, apartmánového domu, či menšieho hotela podľa vašich predstáv. Skvelým benefitom je práve susedstvo slovenských investorov, ktorí sú v procese dokončenia výstavby vily so 4 apartmánmi a radi pomôžu so všetkým potrebným aj vám.

 

Užite si atmosféru panenskej pláže s jemným pieskom a úchvatného mora len pár krokov od vášho nového dovolenkového cieľa. 

 

Vaša budúca exotická dovolenka vo vlastnom?

Táto investícia je nielen nádherná, ale aj výnimočná. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a investujte do budúcnosti na Srí Lanke! 

 

 

Top benefity:

  • Priestranný rovinatý pozemok sčasti zarastený bohatou exotickou vegetáciou, sčasti vyklčovaný a pripravený k výstavbe
  • Nádherné pláže s jemným pieskom Jungle beach, Paradise beach v pešej dostupnosti od pozemku, do 5 minút prechádzky po pokojnom chodníku medzi palmami. Pláže sú priestranné s menším bistrom, reštauráciou a barom a dostupné len pre vlastníkov okolitých pozemkov, preto tam nájdete pokoj a minimum turistov.
  • Predávajúcim je slovenský investor, ktorý vlastní susedný pozemok. Dokončuje výstavbu apartmánovej vily (4 apt), v priamom susedstve je aj vlastník z CZ a IT. 
  • Pre investora NÍZKE náklady na výstavbu (hrubá stavba s výmerou 420 m2 bola cca 60 tis EUR, 3-4 mesiace, vieme dopomôcť aj so zabezpečením spoľahlivých miestnych dodávateľov)
  • Kompletné sprocesovanie kúpy pozemku. Na Srí Lanke je postup kúpy iný ako na Slovensku, všetko Vám objasníme a zabezpečíme potrebné legislatívne kroky, spolu so slovenským partnerom žijúcim priamo na Srí Lanke
  • V prípade záujmu je možné dokúpiť ešte ďalších 2000 m2
  • Ideálne pre podnikateľské zámery v oblasti cestovného ruchu, welness pobytov, fitness/jóga pobytov, ktoré viac a viac narastajú v obľube Slovákov, Európanov...
  • Super cena 


Srí Lanka je známa pre svoje krásne pláže, bohatú biodiverzitu, fascinujúcu kultúru a históriu, čajové plantáže a národné parky. 


Táto tropická destinácia ponúka nádherné pláže s jemným pieskom a krištáľovo čistou vodou, čo láka milovníkov slnka a vodných športov. Svojou rozmanitosťou a zaujímavými endemickými druhmi prírody priťahuje aj dobrodruhov a obdivovateľov prírody.  


Objavte krásy Srí Lanky a zažite jedinečné zážitky s jóga a ajurvédskymi pobytmi. Srí Lanka je známa aj bohatou kultúrou, ale aj ako miesto, kde môžete nájsť harmóniu a zdravie prostredníctvom jógy a ajurvédy.


Srí Lanka je domovom mnohých druhov zvierat vrátane slonov, leopardov a vtákov, čo poskytuje jedinečné možnosti pozorovania divokej fauny

 

Kultúrne bohatstvo krajiny sa odráža v jej starobylých chrámoch, palácoch a kláštoroch, kde sa môžu turisti ponoriť do histórie a tradícií. 

Čajové plantáže sú charakteristickou súčasťou krajiny a ponúkajú návštevníkom možnosť ochutnať čerstvý a kvalitný čaj. 

Srí Lanka tiež láka milovníkov prírody svojimi národnými parkmi, kde môžu zažiť vzrušenie z pozorovania divokých zvierat v ich prirodzenom prostredí

 

Tieto faktory robia zo Srí Lanky jedinečnú a atraktívnu destináciu pre turistov z celého sveta.

 

Presná lokalizácia pozemku: 2Q36+7GM Tangalle, Sri Lanka

 

 

Cena: 99.000 EUR   

Výmera: 827 m2

 

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí. 

 

Cena je konečná, nezahŕňa však všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti. Niektoré špecifické nízke poplatky v súvislosti s prevodom nehnuteľnosti v zahraničí. Kompletne však zabezpečíme potrebný proces.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

 


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising