Priestranná novostavba pri hrade s parkingom a balkónom

4 izb. byt, Palisády, Staré Mesto

INFO V RK
Detail
Počet izieb: 4
Lokalita: Staré Mesto
Ulica: Palisády
Celková plocha: 172,00 m2
Interiér: 149,00 m2
Loggia: 18,00 m2
Pivnica: 5,00 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka na predaj veľkometrážny 4i byt v najlepšej lokalite priamo pod hradom, na pešo do mesta, dve minúty od hradného parku, vlastný vnútorný parking, dve loggie.

Investícia na generácie.


Hlavné benefity:


 • Centrálna lokalita priamo pri hrade - tento byt sa nachádza v neopakovateľnej lokalite priamo pri hrade.
 • Veľkorysá výmera interiéru 149 m². Hlavná spálňa má bezmála 20 m², disponuje vlastnou loggiou. Druhá izba disponuje 35 m² a je prakticky rozdelená na dve miestnosti, aby malo každé z detí vlastné súkromie.
 • Vlastné parkovanie je v tejto lokalite veľmi zriadkavé, tento by disponuje jedným vnútorným parkovacím miestom.
 • Užívajte si čerstvý vzduch a výhľady na charizmatické okolie na dvoch štýlových loggiách.
 • Praktická pivnica priamo na poschodí zabezpečuje dostatočné úložné priestory.
 • Všetko podstatné v pešej vzdialenosti, obchody, reštaurácie, kaviarne a viac - všetko budete mať doslova na skok od vášho nového domova. Bezkonkurenčná občianska vybavenosť.
 • Krásny hradný park je obrovský benefit. Iba dve minúty chôdze vás budú deliť od nádherného hradného parku, kde si môžete užívať prechádzky, kočíkovanie, behanie a venčenie psa alebo relax s knihou na lavičke. V centre a predsa v úplnom tichu a prírode.
 • Super dostupnosť MHD a diaľnice. Výborná dostupnosť verejnej dopravy a diaľnice zabezpečuje ľahkú prepravu v rámci mesta aj za jeho hranicami.
 • Kvalitné materiály. Byt bol postavený so zameraním na kvalitu. Kvalitné materiály zabezpečujú dlhodobú spoľahlivosť a estetiku. Moderná kuchyňa od renomovaného výrobcu Dan Kuchen.
 • Bezkonkurenčná poloha: Bude len veľmi ťažké nájsť lepšiu lokalitu v rámci mesta. Byty na tejto adrese spoľahlivo odolávajú krízam a spoľahlivo rastú na hodnote, skvelá investícia.
 • Príjemný, čistý a moderný bytový dom. Celý bytový dom je vo výbornom stave, čo zvyšuje úroveň a komfort vášho bývania. Socioekonomika štvrte na vysokej úrovni.
 • Auto nie je potrebné. So všetkým dôležitým v pešej vzdialenosti budete môcť vaše auto nechať v garáži.


Výška mesačných nákladov vás príjemne prekvapí.


Cena: INFO V RK

Výmera: 172 m²  (149 m² + 1. loggia 6 m²+ 2. loggia 12 m² + pivnica 5 m²)


Toto je jedinečná príležitosť získať exkluzívny byt v jednej z najlepších lokalít Bratislavy. Nezmeškajte ju a kontaktujte nás ešte dnes a zabezpečte si vaše nové bývanie snov.


Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti. Veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.


SVB231528


Mapa

Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising