Odstúpenie novej gastro prevádzky, Tehelné pole

obch. priestory, Bajkalská, Nové Mesto

45 000 €
Splátka hypotéky: 172 € / mesiac
× Splátka má len informatívny charakter.
Na výpočet boli použité nasledovné parametre:
Cena nehnuteľnosti: 45 000 €
Vlastné zdroje (20 %): 9 000 €
Splatnosť: 30 rokov
Úroková sadzba: 4,00 % p.a.

Upraviť parametre
Detail
Lokalita: Nové Mesto
Ulica: Bajkalská
Celková plocha: 98,75 m2
Stav: Novostavba

Popis

Arvin & Benet ponúka odstúpenie prevádzky a postúpenie nájmu novozriadenej  a kompletne zariadenej prevádzky vhodnej na sushi bar, kaviareň, vinotéku alebo piváreň s menšou kuchyňou, v v polyfunkčnom komplexe Tehelné pole (OC TEHELKO) na Bajkalskej ulici v Novom Meste, ktorú môžete ihneď prevádzkovať bez ďalších investícii. 

 

Krásny nový priestranný obchodný priestor o výmere 98,75 m2 sa nachádza na 1. poschodí na námestí pred vstupom na Národný futbalový štadión, v ktorej sa nájdete niekoľko obchodných prevádzok a byty

 

Výhľady sú orientované aj na Bajkalskú ulicu. Priestor je rohový, z troch strán presvetlený veľkoformátovými oknami. Je to posledný priestor s veľkým priestranstvom pred vstupom, ktorý je možné využiť aj ako terasu.

 

Skvelá lokalita vhodná pre zriadenie rôznych podnikateľských zámerov. 

 

Aktuálne Sushi bar je zariadený v krásnom modernom dizajne, kde sa chce každý prísť najesť. Kapacita je 34 osôb (dá sa zriadiť aj viac stolov) plus terasa.

 

V kuchyni sa nachádza 2x prípravný pult, umyváreň, suchý sklad, chladničky za barom a kompletný inventár potrebný pre chod sushi baru. Vybavenie reštaurácie počíta aj so stoličkami a stolmi.

 

K priestoru je možné prenajať si aj dve parkovacie miesta v garáži. Parkovanie pre klientov a hostí je možné v garáži OC Tehelko.

 

Lokalita:

Nebytový priestor sa nachádza vo výbornej lokalite v novom komplexe Tehelné pole a pri Národnom futbalovom štadióne. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Možnosť verejného spoplatneného parkovania v suteréne, pre klientov či hostí. V blízkosti je Vivo Shopping Centre aj zástavky MHD.

 

Cena: 45.000 eur

Výmera: 98,75 

 

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.


Maklér

Vytlačiť Poslať mailom
Zadajte e-mail priateľa

Čo hovoria naši klienti

created by 2CREATE advertising